Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mikor és miért szerettél bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor és miért szerettél bele a szeretődbe?

Figyelt kérdés

Mindkét fél érdekel. Olyanok aki szigorúan szexkapcsolatként kezdték.

Mennyi idő után tűnt fel, hogy ez más? Mit tett/mondott, amikor érezted, hogy beleestél?


2021. ápr. 25. 19:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom. Hónapok után. Egyszercsak azon kaptam magam, hogy állandóan rajta jár az eszem és már nemcsak a kezdeti szikra volt, hanem valami több. Én itt éreztem úgy, hogy véget kell annak a kapcsolatnak vetnem.
2021. ápr. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mármint melyiknek? Szeretőinek? Miért?
2021. ápr. 25. 20:01
 3/14 anonim ***** válasza:
73%
Miért nem lehetne kiélni, ha érzelmek vannak, hísz úgysem fog változtatni az életén a megszokott életén egyik fél se. Akkor miért ne?!
2021. ápr. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%

1# vagyok

Félig-meddig nyitott kapcsolatban élünk a saját szabályaink mentén. Ebben pl. egy fontos szabály az, hogy mindaddig működhet, amíg komolyan meg nem fordul valamelyikünk fejében, hogy elhagyjuk a másikat, mert bekapcsoltak az érzelmek. Mivel ezt a strigulát behúztam, ezért bár nehezen, de úgy éreztem tisztességesnek, ha még időben behúzom a kéziféket, hátralépek és a házasságomra koncentrálok.

Sokan azt gondolják hogy egy jó házasság nem lehet nyitott. Akik viszont közös elhatározásból (és fontos a közös szó) úgy döntöttek, hogy ezt az életformát választják, teljesen máshogy gondolkoznak. Nyitottak vagyunk, probléma nélkül megyek más ágyába és mehet a házastársam is, ha úgy hozza az élet, de nem engedem, hogy az érzelmeim úrrá legyenek rajtam, mert az nem fér bele és ezt várom tőle is.

2021. ápr. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az őszinteségedet, és nem akarok kötekedni, de te annak idején is így tervezted?

Jött is most valaki, nem gondolod, hogy jobb lenne vele, mint azzal akivel már abba is belementél, hogy nyugodtan félrejárjatok?

Nyilván a fejedben van még az illető, hiszen most is leírtad

2021. ápr. 25. 20:51
 6/14 anonim ***** válasza:
29%
Nem így terveztem, de a komoly kapcsolataim rendre megcsalással végződtek és általában én voltam a megcsaló fél. Mindig hibáztattam magam és kerestem az okokat. Egy idő után rájöttem, hogy nem feltétlenül kell, hogy ez egy kapcsolat végét jelentse, hiszen nem feltétlenül azért történik meg, mert a kapcsolatomban gond lenne. Nem tudok rá épeszű magyarázatot. Sosem gondoltam én komolyan, hogy ez akár normális is lehet, beleférhet és nem is kötöttem senki orrára, azonban amikor rádöbbentem, hogy a férfi, akivel ismerkedem ugyanúgy gondolkozik, mint én, akkor valami hihetetlen nyugalom járt át és azóta is. Mindenben remek párost alkotunk és nem gondoljuk, hogy ezt bárki miatt el kellene engednünk. Nem sokszor fordult elő eddig, hogy én máshol kötöttem volna ki, nyilván ez a fenti példa erősen megmaradt, mert fájt és meglehetősen tanulságos is volt sokféle szempontból, de nem sírom vissza és nem bánt. Én teljes szívemmel hiszem és tudom azt, hogy pontosan annak a férfinak az oldalán élek, akivel élnem kell.
2021. ápr. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

4 és fél hónap után vettem észre,hogy kezdek beleszeretni.

Hogy miért kezdek? Azt hiszem egyrészt azért,mert durván emlékeztet az első szerelmemre (aki soha nem lehetett az enyém és soha nem viszonozta az érzelmeimet). Ő viszont viszonozza,előbb lett szerelmes belém,mint én belé.

Mintha visszakaptam volna őt (az elsőt). De közben meg nem csak ezért,mert kezdem őt egyre jobban megismerni és egyre jobban szeretni is...És benne megvan az,ami a páromból hiányzik (ugyanakkor a szex kevésbé jó vele).

2021. ápr. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

7: És benne megvan az,ami a páromból hiányzik (ugyanakkor a szex kevésbé jó vele).

Mi van meg benne? Miért rosszabb a szex?

2021. ápr. 25. 21:45
 9/14 anonim ***** válasza:

8:


Például az,hogy a szeretőm szerelmes belém, a párom nem. Azt hiszem ez az alapvető különbség. Ezen kívül a szeretőm figyelmes, gáláns,nem sajnálja rám a pénzt, a párom nem gáláns,nem túl figyelmes és sajnálja a pénzt rám. A szex pedig azért rosszabb a szeretőmmel,mert kicsit gyorsan fárad és nem tud/tudott még rám érezni,hogy mi az igazán jó, nem úgy csinálja a dolgokat...persze ettől függetlenül úgy fel tud izgatni,hogy duplát szaltózik a gyomrom. A páromnál ezek fordítva vannak (bár néha még nála is szaltózik a gyomrom,de már egyre ritkábban..).

2021. ápr. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
63%
Nálunk pont fordítva kezdődött a szeretőmmel. Először beleszerettem, utána volt szex 🤷‍♂️🙃🙂 F
2021. ápr. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!