Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szexuális vonzalmat viszony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexuális vonzalmat viszony vége után el lehet felejteni könnyen? Otthon lehet pótolni a szeretőt?

Figyelt kérdés

Mennyi idő miután elmúlik a vonzalom egy ilyen titkos kapcsolat után?

Kényszerből lett lezárva.


Tapasztalatokat várok


2021. ápr. 26. 09:48
1 2
 1/18 Barnabas333 ***** válasza:
100%
Érdekes kérdés, tehát mi válaszoljuk meg még kívánni fogod-e az asszonyt miután félre mentél. Én nem tudok válaszolni, mivel nekem csak egyszer volt szeretőm, de szex azóta sincs otthon, nem a kaland miatt volt, tehát hiába kívánnám ha nem akarja...
2021. ápr. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Nem úgy értettem, hogy te mondod meg 😎

De csak kíváncsi vagyok, mert ez más, úgy érzem, mint egy hétköznapi szakítás. Eleve a nagy vonzalom kötött össze

Te biztos nem tudod megmondani, mert ezek szerint rövid ideig volt szeretőd és nem vonzódtál annyira. Főleg, hogy most az asszonynál tepersz

2021. ápr. 26. 09:56
 3/18 anonim ***** válasza:
67%
Én beleszerettem a szeretőmbe, ő is belém. Mindketten kapcsolatban voltunk akkor. Muszáj volt elválnunk egymástól sajnos. Azóta sem tudom elfelejteni, bár nem is nagyon szeretném. Hiányzik. Otthon már több hónapja nincs szex. F
2021. ápr. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
És hogy kezeled a szexuális feszültséget? Nem rosszabb, mint mielőtt megismerted volna?
2021. ápr. 26. 12:51
 5/18 anonim ***** válasza:
Az az igazság, hogy amíg volt szeretőm, addig itthon is volt valamennyi szex. Miután nem volt szeretőm, ritkult itthon is, és azóta teljesen meg is szűnt. Hiányzik, de itthon nem megy. #3
2021. ápr. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Nálunk még van, hát de ... érted

De hiába hogy mondjam. Irányába lévő szexuális feszültséget kéne elengednem.

2021. ápr. 26. 13:10
 7/18 anonim ***** válasza:
Nehéz ügy 🤷‍♂️
2021. ápr. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Ezzel a nővel ha még egyszer találkoznék, úgy érzem az utcán tenném magamévá. Jobb lett volna meg sem ismerni.
2021. ápr. 26. 13:15
 9/18 anonim ***** válasza:
Én jó ideig nem is kívántam az itthoni szexet.
2021. ápr. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
9 Szóval akkor visszajött egy idő után? Mennyi idő telt el, mire nem kívántad már a szeretődet és a feleséged igen?
2021. ápr. 26. 14:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!