Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Normális, hogy ilyenek után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ilyenek után már nem érdekelnek a nők, meg a szexualitás sem?

Figyelt kérdés

Szóval, 25 vagyok. Az első szerelmemmel még a gimiben jöttem össze. 8 hónapot voltam vele együtt, szex nem volt, szüzek voltunk mindketten. Nem állt rá készen, elvileg. Aztán egyszer elment a barátnőivel valami buliba, én amúgy sem vagyok az a bulizós fajta. Nem mentem el vele, mondván ilyen csajos este volt. Na igen, aztán széttette a lábát valami részeg hapsinak. Azt is hetekkel később tudtam meg.. Szíven ütött, nem is kicsit, depressziós is lettem miatta...


Két évvel később újra lett barátnőm, ő vele voltam a leghosszabb ideig, 3 évig. Ő nem csalt meg, csak egy igazi hárpia lett, a papucsává akart tenni. Inkább nem is részletezném. Állandóan csak üvöltött velem, féltékenykedett. Szörnyű egy lány...


A harmadik lánnyal ezt követően fél évvel jöttem össze. Őt nagyon szerettem, igaz csak 1 évig voltunk együtt. Ebből 2 hónapon keresztül csalt folyamatosan. Az indoka az volt, kicsi neki a farkam. (14 cm.) A saját ágyunkban hempergett a cigány sráccal, amíg én éjszakáztam.


Az utolsó dolog most történt meg velem. Most áprilisban összejöttem egy szép, csinos, kedves, okos lánnyal. Néhány napja tudtam meg, hogy neki igazából van pasija, kamionsofőr kint külföldön. Szerettem volna együtt lenni vele. A telefonra, messengere nem reagált. Gondoltam meglepem, elugrottam hozzá, s pont a kamionos srác nyitott ajtót.... Amikor bemutatkozott leesett az állam... Végül is a csajt nem buktattam le, bekamuztam a fiúnak, hogy a csaj kollégája vagyok, munka miatt keresem. Végül magyarázatot kértem a lánytól, elmondta, hogy ő a pasija, kamionos kint dolgozik, most volt szabin, ezért nem ért rá, hogy velem legyen. Szerinte folytatnunk kéne a dolgot, úgy is nem soká megy vissza a srác, de nekem ezt nem veszi be a gyomrom.... Olyan lelkiismeret furdalásom van, amilyen még sosem volt. Megszakítottam a csajjal minden kapcsolatot...


Már elegem van teljesen, nem akarok már szinte semmit az ellenkező nemtől. Még merevedési gondom is támadt... Tudom, ezekben én is hibás vagyok, de nem hiszem, hogy ezeket érdemeltem volna.


Vajon elmúl majd ez az érzés? Megfogok még bízni egy nőben? Fogok találni egy normális nőt?



2017. jún. 25. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A 14 centi nem kicsi. És kifogtál egy címeres cafkát. Ez ne vegye kedved! Nekem első exem azt mondta, hogy "hála istennek, hogy velem nem feküdt le". Szóval az is nagyszerű érzés volt.
2017. jún. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy-két lotyó nehogy már így letörjön Haver!
2017. jún. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonlókon mentem keresztül, csak én lány vagyok. Az utolsó pasim annyi nővel feküdt le az együtt töltött éveink alatt, mint kiderült, hogy gusztusom sem volt összeszámolni.. Idővel gondolom túlleszünk.
2017. jún. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy barátnőm aki fűvel-fával lefeküdt...

Utána mégis megtaláltam az igazit.

Ő meg a gyerek óta hanyagol, de szerintem tökéletes sosem lesz az életünk, mi nők és férfiak nagyon különbözünk...40F

2017. jún. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem a 7 kapcsolat alatt 3 ring.ó csalt meg. Túl lettem rajta. Igaz 2 éve nincs senkim. 32 F. Én is nehezen bízom meg a nőkben.
2017. jún. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!