Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek ebben a helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben? Szerető vagy biztonság?

Figyelt kérdés

Adott egy 10éves párkapcsolat, jelenleg távkapcsolat...betoppan a képbe egy kedves aranyos szomszéd pasas, aki ugyancsak egy komoly párkapcsolatban él. Amikortól ismerjük egymás bizsereg köztünk a levegő, de most elindult a lavina. Jó érzés újra nőnek, kelendőnek és csábítónak érezni magam, jól esnek a bókok, és hiányoznak a lopott csókok az életemből. A szex kizárva, tehát egy határt meghúztam. Egy kis flört nem a világ vége, vagy igen? Ez már szeretőnek számít? Nem tudom hogy belemenjek a játékba vagy ne? Túlzottan csábító a egész helyzet. Tinédzser koromra emlékeztet és nagyon hiányzik egy kis ‘ereszd el a hajamat’, egy kis szórakozás, mint annó még szűzlány ként. Ti mit tennétek?

Tudom hogy a legócskább dolog a megcsalás, de sajnos nem tudom hogy mennyire áll még szilárd lábakon a kapcsolatom, ígéretemhez tartom magam, és kitartok a párom mellett míg ez a kellemetlen távolsági helyzet lejár, és megpróbáljuk kicsit feljavítani, de félő hogy nem sikerül.



2021. ápr. 30. 21:00
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
68%
Itt jó tanácsot ne várj mert úgyis lehurrognak. Tedd azt, amit jónak látsz 🤷‍♂️ F
2021. ápr. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
0%
Örülj, hogy van melletted egy pasi, aki eltart, és van hol laknod, meg van zabálni valód!
2021. ápr. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Kedves #2, csak hogy tisztázzuk nem eltartott feleség vagyok, hanem egy keményen dolgozó vállakozó akinek se éjjele se nappala!
2021. ápr. 30. 21:08
 4/30 anonim ***** válasza:
92%
Kérdező, ne foglalkozz vele ez egy elborult nőgyűlölő, akit az anyja tart el...mármint aki kötekedik.
2021. ápr. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
85%
Amúgy sivárnak érzed a kapcsolatodat?
2021. ápr. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Akkor biztos, hogy a pasid miatt hiányoznak a bókok az életedből meg a lopott idő ha egymástól is lopjátok?
2021. ápr. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 Savlekotő ***** válasza:
82%
Megcsalod érzelmileg,ugyan az,miért akkor ébredtek fel ha felizgultok bárkire aki pár szép szót mond,táv kapcsolat meg a kukába való mert ez a vége hogy a szomszédtól hentestől sarki boltostól is több figyelmet kaptok és ettől érzitek magatokat újra nőnek,de férfiba ugyan úgy a távkapcsolat kuka,rég rossz ha már a szomszéd férfi nő bókja ad valamit nem a társunké..
2021. ápr. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
91%
Az a baj, hogy a flörttel, hogy valóban meg tudsz-e állni
2021. ápr. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Kedves #5 unalmasnak érzem, monotonnak. Csak munka, szex, alvás...minden nap. Hiányzik a buli, a szórakozás, az hogy kiélvezzem azt amiért dolgozom.
2021. ápr. 30. 21:15
 10/30 A kérdező kommentje:
#8 másra nem vágyom, többre nincs szüségem. De azt már unom hogy ‘még csak egy kicsit kéne csinosodjàl’. (54kg/165cm/L)
2021. ápr. 30. 21:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!