Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek ebben a helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben? Szerető vagy biztonság?

Figyelt kérdés

Adott egy 10éves párkapcsolat, jelenleg távkapcsolat...betoppan a képbe egy kedves aranyos szomszéd pasas, aki ugyancsak egy komoly párkapcsolatban él. Amikortól ismerjük egymás bizsereg köztünk a levegő, de most elindult a lavina. Jó érzés újra nőnek, kelendőnek és csábítónak érezni magam, jól esnek a bókok, és hiányoznak a lopott csókok az életemből. A szex kizárva, tehát egy határt meghúztam. Egy kis flört nem a világ vége, vagy igen? Ez már szeretőnek számít? Nem tudom hogy belemenjek a játékba vagy ne? Túlzottan csábító a egész helyzet. Tinédzser koromra emlékeztet és nagyon hiányzik egy kis ‘ereszd el a hajamat’, egy kis szórakozás, mint annó még szűzlány ként. Ti mit tennétek?

Tudom hogy a legócskább dolog a megcsalás, de sajnos nem tudom hogy mennyire áll még szilárd lábakon a kapcsolatom, ígéretemhez tartom magam, és kitartok a párom mellett míg ez a kellemetlen távolsági helyzet lejár, és megpróbáljuk kicsit feljavítani, de félő hogy nem sikerül.



2021. ápr. 30. 21:00
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
84%

Egyik barátnőm is szinte ugyanezeket mondta, mondja. Kedves férje van, de egy sétára alig lehet elcibálni. A külsejére mindig van kritika, mármint a nőt kritizálja, miközben a férj fogazata eléggé szürkés. De az úgy jól van. Nem csodálom, hogy egy idő után kiábrándult barátnőm.


Annyit tudok mondani, hogy arra gondolj, az a másik flörtölős csávó is unalmas valakinek. :I Szerintem először próbáld meg megoldani a helyzetet a férjeddel, barátoddal.

2021. ápr. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
38%

De akkor tedd meg. Amúgy meg ha a határt meghuztad vagyis a pasi nem húzhat meg akkor mi a kérdés?

Én élnem az életem.

Miért van az ha egy nő egy férfivel szexel utána a nő mindig 7gy érzi kihasználták? Holott ő maga ment bele

2021. ápr. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
#12 szerintem kölcsönösen kihasznàljuk egymàst ès ez okè, de inkább én használom ki őt..? Ő szexre vágyik de én csak szórakozni akarok/fogok vele...Micsoda szemétség
2021. ápr. 30. 21:27
 14/30 anonim ***** válasza:
48%

12.-nél a pont!


Ha nem dugog meg a pasit, akkor ez semmi.

2021. ápr. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
23%

"13/14 A kérdező kommentje:

#12 szerintem kölcsönösen kihasznàljuk egymàst ès ez okè, de inkább én használom ki őt..? Ő szexre vágyik de én csak szórakozni akarok/fogok vele...Micsoda szemétség"


TESSÉK!


Ezért jobb a prostizás, mint ilyen nőkre pazarolni az időt, pénzt, energiát.

És az ilyen nőket szokták aztán szájba vágni a pasik, mikor rájönnek, hogy a pici hercegnő csak a nyomorult lelkét tuningolta, de szopni nem fog.

2021. ápr. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 Savlekotő ***** válasza:
77%
Ne haragudj de ne mást használj ki rombolj le,szórakozásból mert szar a kapcsolatod.. Persze a párod előtt játszod a mindent oké,tuti,gratulálok. Csak azokat sajnálom akiket majd kihasználsz mert gyáva vagy szembe nézni magaddal a kapcsolatod fos állagával. Sajnálom ha nyers voltam,de miattatok alakul ki a tisztességes nőkről is egy fals kép.
2021. ápr. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
98%
Ja mert a férfiak egytől-egyig szentek lol. :D Édes jó Istenem. Ilynekor forgatjátok a szemeteket, de a prostizás/frisspunci az meg van magyarázva...
2021. ápr. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
78%
Az meg már másik kérdés, másfél pontos gyökérke, hogy anyád nem fog neked prostikra pénzt adni.
2021. ápr. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Az érzelmi megcsalás is megcsalás.
2021. ápr. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 Savlekotő ***** válasza:
63%
Nem jó a kapcsolat szakítasz alap nem szórakozni kell más emberekkel. Ma nincs semmi tartásotok önbecsülésetek sajnos és csak használjátok egymást kapcsolaton belül mindenhol,nem is csoda h fatigra megy minden emberi kapcsolatotok.
2021. ápr. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!