Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalók, mi volt az okotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalók, mi volt az okotok a félrelépésre?

Figyelt kérdés
Főleg nők válaszát várom, de férfiaké is érdekel? Mi a volt a döntő tényező abban hogy a megcsalást választottátok?

2021. máj. 2. 08:58
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
52%

Jajj de mosdatják itt a nők egymást hogy igenis rendben van a megcsalás.

Elmondom az ilyen dolgoknak mindig az a veleje hogy a férj van elhanyagolvan. Akkor meg ne mondja a nő higy miért nem kap egy kedves szót sem...

Aztán egyből ugrálnak más pasi nyakába... hányinger

2021. máj. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
88%
Figyelem és szex hiánya.
2021. máj. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinte válaszokat, láthatóan a többségnek a figyelmességek, kedvesség hiányzott a kapcsolatból. Sajnos nekem is ez hiányzik és nem tudom a páromat ràvenni hogy megtegye nekem... szánalmasnak érzem magam.
2021. máj. 2. 18:46
 14/20 anonim ***** válasza:
91%
Pasiként mondom, ha te minden tőled telhetőt megtettél a kapcsolatért, és a párod elhanyagol, akkor nem te vagy szánalmas, hanem a párod állít magáról "szegénységi bizonyítványt".
2021. máj. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Nem mondanám hogy elhanyagol, csak nem pont azt a törődést nyújtja mint amire vágyom.
2021. máj. 2. 20:10
 16/20 anonim ***** válasza:
84%

"Nem mondanám hogy elhanyagol, csak nem pont azt a törődést nyújtja mint amire vágyom."


Azt, hogy mire vágysz, azt meg is beszélted vele, vagy csak arra vársz, hogy kitalálja, mi az, ami neked jó lenne?


Elnézést, hogy ennyire elkanyarodtam a témától.

2021. máj. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
91%

Hiányzik a szeretet és a bizalom.

Bizos voltam benne, hogy sosem csalnék. De már annyira elegem van a folyamatos rosszindulatból, dühből, erőszakos okoskodásból, manipulatív ügyeskedésből, hogy következő adandó alkalommal vszínűleg már nem rajtam fog múlni, hogy mástól kapjam meg...


ffi

2021. máj. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
78%
Hiányzott a szex. Sokáig próbálkoztam, hogy rendezzük a dolgot. Nem sikerült, kerestem egy szeretőt.
2021. máj. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Végül lett szeretőd kérdező?
ápr. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

13-es kérdező

"tudom a páromat ràvenni"

Nem tudom, hogyan próbálod, de az fordítva is elsülhet. Tapasztalatom szerint van olyan elképzelés a nők között (anyáról lányára hagyományozódik), hogy ők az ravaszabbak, és rafináltan észervétlenül tudják a pasit olyasmire rávezetni, amire gondolják, és amit ffi nem gondol.


Csakhogy, ez nem minden pasinál működik. És aki átlát a szitán, annál onnantól fogva a bizalom, megbecsülés és ezekkel együtt a törödés ösztöne egyre csak leépül.

ápr. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!