Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ezeket a mondatokat komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezeket a mondatokat komolyan mondhatta a férjem a szeretőjének?

Figyelt kérdés

Van egy kisfiúnk, 10 éve vagyunk együtt.

Ilyeneket találtam a beszélgetések között amiket neki mondott :

- Nem hiszem el, már szex közben is rád gondolok.

- Te vagy a világ legjobb dolga az életben, úgy imádlak ahogy vagy

- Sokat gondolkozom azon, hogy fel kéne vállaljuk a kapcsolatunkat.

- Nem érdekel a szex, csak legyek veled.

- Az sem érdekel, ha soha többé nem fekszel le velem csak had lássalak.

- Állandóan te jársz a fejembe, nem tudlak elfelejteni. Úgy érzem ezt meg kell beszéljem valakivel, mert már nem bírom

- Mi lenne ha beavatnánk a családot? (itt az anyosomra és aposomra gondolt.)

Most szerintetek szivatja szexért, vagy tényleg szerelmes bele és fent áll az esélye, hogy nagyobb butaságot csináljon?


2021. máj. 2. 12:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
98%

szerintem teljesen mindegy, hogy komolyan gondolja-e, teged mar biztosan nem szeret es nem tart semmire, ha ezt megteszi veled.

amugy pont hogy a szereto az, akinek szexert caerebe nem kell szepeket hazudni, tehat nem hinnem, hogy ‘szivatna szexert cserebe’.. amugy ezen mi a SZIVATAS?!

2021. máj. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon gáz a férjed. Én egy ilyen üzikesorozat után kidobálnám a cuccait az utcára és mehet is a kis barátnőjéhez.
2021. máj. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
98%
Igen, komolyan gondolja egy ffi nem könnyen ír le, mond ki ilyet. Szerelmes.
2021. máj. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
98%

A szerető felè nem áll érdekèben hazudni, úgyhogy valószínűleg igaz, amit olvastál.

Téged biztos, hogy nem szeret és nem is tisztel, az biztos.

2021. máj. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Ti valamiféle nyitott kapcsolatban éltek, ahol neked nem gáz, hogy van a férjednek egy szeretője? Vagy csak kamu az egész?
2021. máj. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
98%
Dobd ki, és kiderül komolyan gondolta-e. Amúgy, ha kamuzta, akkor megnyugszol, hogy milyen jó és rendes ember, hogy csak hülyíti a nőket?!
2021. máj. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
37%
Én is ilyeneket mondtam neki sokkal odaadóbb volt utána :)
2021. máj. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
93%
Nekem aztán édesmindegy lenne, hogy kamuzott vagy nem a csajnak. A lényeg, hogy szeretője van. Lapát gondolkodás nélkül az ilyen férj. De nekem van tartásom, önbecsülésem. És egyedül is megálltam a helyem a gyerekemmel a világban. Igen, elváltam egy jellemtelen csalótól.
2021. máj. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
97%
Szinte biztos, de tök mindrgy.
2021. máj. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
73%
Nem hiszem. Hasonlókat, bármikor mondtam nőnek, hogy tartson még kicsit a kapcsolat. Legtöbb szerető reménykedik benne, majd ő lesz a következő feleség. Akar az ember még pár szexet, a reményt fenn kell tartani a másikban. Aki tényleg szerelmes, az pakol és megy a másikhoz. Érezni, hogy semmi súlyuk nincs ezeknek a mondatoknak.
2021. máj. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!