Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van itt olyan házas, aki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan házas, aki a szexkapcsolatnak induló szeretője mellett jött rá, hogy mennyi minden hiányzott a kapcsolatából?

Figyelt kérdés

Simán szexet akartál, de több lett, és most jössz rá, hogy eddig csak éldegéltél?

Olyan emberekre vagyok kíváncsi, akik nem társkeresőztek, csak jött valaki aki felnyitotta a szemed, hogy nem jól élsz.

Mit léptél? Mertél váltani, vagy változtattál otthon?


Megbántad emiatt, hogy szeretőd lett, mert megnehezítette az életed?


2021. ápr. 22. 00:20
 1/10 anonim ***** válasza:
68%

Nem bántam meg de nekem volt szeretőm.

Sajnos most nincs.

F

2021. ápr. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És otthon most jobb lett?
2021. ápr. 22. 00:58
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Írj privit, s mesélek....

1es vagyok.

2021. ápr. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Jelen. Sokat meselt a felesegerol. Rajottem, hogy tulajdonkeppen rajong erte de a no nem viszonozza. Arra is, hogy altalaban azok a hazassagok jok, ahol a ferfi a tenyeren hordozza a not, ettol a no elegedett.Elegedett no = jo hazassag. Ahol a ferfi a tobb. Nalunk sajnos ez forditva van. En vagyok kulsore is jobb, tanultabb, motivaltabb, nekem nagyobb a szexben is a libidom.Most, hogy mar vege szeretnek ferjemmel ugyanolyan lenni mint elotte voltam. Nehez. Nem tudok felnezni mar ra. Ez hianyzik. Egy nalamnal jobb partner aki mellett edes kis cukorfalatnak erezhetnem magam mint nagyon sok notarsam.
2021. ápr. 22. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Velem ez volt. A szeretőm mellett csak biztosabb lettem abban, hogy a házasságom haldoklik, hiába próbáltuk megmenteni az utolsó években, eltűnt minden, ami korábban jó volt, nem csak a szexre gondolok, hanem az intimitásra, gyengédségre, figyelemre, úgy éltünk egymás mellett, mint a lakótársak, szövetségesként a gyerek, a hitel, a ház miatt. Egyikünk sem volt boldog, de hogy mennyire nem, arra akkor jöttem rá, amikor beleszerettem egy másik nőbe. Mellett újra éltem, nem csak azért, mert tényleg szerelmes lettem, hanem mert vidám volt, mosolygós, könnyed, kedves, törődött velem. Azt éreztem, hogy újra élek, úgy igazán. Pár hónap után már tudtam, hogy ezt az érzést akarom, ezt a nőt akarom. A feleségemmel leültünk megbeszélni, abszolút nem is érdekelte, hogy van valakim, ő sem volt boldog, 19 év után elengedtük egymás kezét, és új életet kezdtünk. Életem legjobb döntése volt, azóta is nagyon boldogok vagyunk az akkori szeretőmmel, akivel már évek óta együtt is élünk, és minden a legnagyobb rendben. Szóval én azt mondom, ha eljött az ideje, akkor váltani kell. Egy életünk van!
2021. ápr. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5 Kevesen lépik ezt meg.
2021. ápr. 22. 15:37
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kevesen, én egyáltalán nem bántam meg, de tudom, milyen nehéz húzóerő a közösen eltöltött hosszú évek, a gyerek(ek), hitel és még ezermillió szál, ami összeköt a másikkal. Ezeket nehéz elszakítani, főleg ha az egyik akarja csak, a másik elvan a langyosban. Időben fel kell ismerni, ha ideje váltani.
2021. ápr. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%

Velem is pont ez volt. Teljesen véletlen találkozás volt, rövid idő alatt olyan érzéseket és érzelmet hozott elő belőlünk amit egyikünk sem tudott megmagyarázni. Új volt, intenzív volt, izgalmas volt és rajongtunk egymásért, ugyan akkor ott lebegett mindkettőnk vállán a súly, hogy nem tisztességes a házastársainkkal szemben. Amolyan keserédes helyzet volt, amikor tudod hogy ott áll veled szemben az akivel minden olyan ahogyan azt elképzelted és minden megvan benne amit szeretnél, és ez pont ugyan ilyen a másik oldalról is. Bőven több volt mint csak szex.

Meghoztuk a döntést, megbeszéltük hogyan tovább, reálisan, ész érvekkel, és a több órás beszélgetés végét azzal zártuk, hogy egyikünk sem képes a szőnyeg alá söpörni a házasságát, pedig nem lett volna különösebb akadálya senkinél. (se gyerek, se hitel nem volt sehol).


Nem bántam meg, bár meg kellett volna, de nem. Nekem nem arra nyitotta fel a szemem hogy nem élek jól évek óta, hanem arra, hogy attól hogy vannak hullámvölgyek és sok év után nincs mindent elsöprő izzó szenvedély, van egy olyan ember mellettem, akire támaszkodhatok, aki szeret és akit én is szeretek. Alapvetően pozitívan hatott az otthoni dolgokra, de inkább azért mert én tudtam változtatni dolgokon. Összességében érzelmileg stabilabb lett minden, vagy csak én döbbentem rá mit veszítenék, nem tudom.


A dolog pikantériája, hogy kb 1,5 évvel később véletlenül találkoztunk és abban a negyed órás beszélgetésben pontosan ugyanazt a szikrát éreztük mindketten. Nem tett jót egyikünknek sem.


Gyakran megkérdezem magamtól hogy jól döntöttem-e, hogy a férjemmel maradtam, vagy ha valaki ennyire el tud bizonytalanítani és ennyire nem vagyok biztos saját magamban mennyire fair a másikkal szemben, de ahogy előtte sem, azóta sem volt senki aki miatt egy pillanatra is megkérdőjeleztem volna az érzéseim.

2021. ápr. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Hát én nem tudom jóldöntöttél-e 🤔

Lehet annyira szereted a férjedet emberként, hogy nem akartad megbántani

2021. ápr. 22. 21:22
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan én nem vagyok házas, de kapcsolatban vagyok és van egy szeretőm is, akinek van egy bejegyzett élettársa.

Ömm...barátságnak indult, aztán nagyon gyorsan átváltottunk barátság extrákra, végül szeretők lettünk. Felnyitotta a szemem és rájöttem,hogy elég sok minden hiányzik a jelenlegi kapcsolatomból, ami most ő ad meg nekem (pl. a párom nem szerelmes belém, soha nem is volt...én voltam, csak kiábrándultam belőle és beleszerettem a szeretőmbe, ami kölcsölönös).

Nem bántam meg,hogy szeretőm lett, inkább megkönnyíti az életemet, több szempontból is és örülök,hogy van nekem. Hogy valaha is képes leszek váltani? Mindenképp. Rá? Ez bizonytalan. A párkapcsolatom ugyanannyi jót ad,mint amennyi rosszat és egyelőre egy picivel több jót ad,mint ez a viszony. Nagyon fontos dolgok hiányoznak, pl. nem tudok mellette teljesen feloldódni,önmagam lenni, nem tud igazán megnevettetni, a szexben sem tudtunk még 100%-ig egymásra hangolódni (főleg ő nem tud énrám). Ugyanakkor ő szerelmes belém, gáláns,a közelemben van,nem sajnálja rám a pénzt, a páromnál jobban néz ki és a tenyerén hordozna, ha együtt lennénk...

Egyébként, hála neki, elindultam az egészséges önértékelés útján, amit elkezdtem kamatoztatni a kapcsolatomban, szóval igen,merek változtatni (a kapcsolatomban).

2021. ápr. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!