Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan mondjam el egy házas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el egy házas nőnek, hogy a férje évek óta csalja egy nővel, akit azzal etet, hogy elfog válni?

Figyelt kérdés
Már van a férjével két kigyerekuk, terveznek harmadikat is. Megerdemelne az a nő, hogy tudja kivel el együtt. De,hogy mondjam el úgy, hogy 100% ne derüljön, ki, hogy én voltam? Tudok bizonyítékot is mondani neki.

2021. máj. 4. 15:57
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ne mondd el. Jobb az ilyenbe nem beleszólni, az ő életük. Az is lehet, hogy az asszony már tudja.
2021. máj. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
86%
Ismerős nő,ha igen elhívnám beszélgetni egy olyan helyre ahol mondjuk a párja megfordul gyakran a nővel.Akkor nem kéne mondanod semmit.
2021. máj. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
83%
Ha már bemártasz valakit, legalább vállaljad fel.
2021. máj. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
45%
Ha nem ismered a jellemét, akkor mediátort vegyél fel. Lehet a hírvivőre célt tévesztett haragot zúdítani, ne légy érintett ebben.
2021. máj. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 A kérdező kommentje:
A hazas nőt nem ismerem, cska tudom ki ő. A férjét fogjuk rá. Akivek csal az a barátnőm és őt nem tudom meggyőzni, hogy szálljon ki ebbol és ne akarja, hogy elvaljon a csávó. Ha névvel mondom el, félek, hogy rajtam állnak bosszút.
2021. máj. 4. 16:06
 6/67 anonim ***** válasza:
76%

Barátnőd is elveszítheted.

De am ha ők elvannak így, akkor téged miért zavar?

2021. máj. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem meg siman mondd el. Elobb utobb ugyis kiderul, de nem mindegy hany gyereknek megy tonkre az elete.
2021. máj. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
38%

5: Itt is vannak olyan megnyilvánulások a GYIK-en, hogy feleségek kikérik maguknak, hogy az orrukat beleverjék az igazságba, mert ők döntöttek úgy, hogy nem akarnak tudni semmiről.

Ezért mondom, ne te légy, aki ilyen helyzetbe kerül; közvetítőt vennék fel. Van ilyen szolgáltatás.

2021. máj. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
69%

8: Senkit nem érdekel a megcsaló reakciója! Nem ellene van, hanem az áldozatai érdekében.

De ezt ő nem érti, érzelmi fogyatékos és valláskárosult. Különben nem is tenne ilyeneket.

2021. máj. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
61%

"Akivek csal az a barátnőm és őt nem tudom meggyőzni, hogy szálljon ki ebbol és ne akarja, hogy elvaljon a csávó."


Akkor mi a célod? Nem akarod, hogy a pasi elváljon? Erre megoldás, hogy beköpöd a feleségnek? És hogyan tovább? A feleség a 2 kisgyerekkel lehet, hogy nem is tud elválni, mert nincs hová mennie, de éljen együtt a hűtlen férjével, emésztve magát. Vagy elválik, és onnantól albérletben, 30 ezres gyerektartással küzd egyedül azért, hogy felnevelje a gyerekeit.


Csak akkor avatkozz bele, ha tudod, hogy a feleségnek így jobb lesz.

2021. máj. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!