Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Velem csalja a barátnőjét....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem csalja a barátnőjét. Mondjam el a lánynak? Részletek lent.

Figyelt kérdés
A történet onnan kezdődik hogy kimentem Londonba dolgozni egy és fél évre. Ekkor szakitottam barátommal mivel ő nem volt hajlandó velem tartani. A kint létem alatt már mikor közel volt a hazajövetel vette fel velem a kapcsolatot bánja hogy elveszített hiányzok neki blabla. Beszélgettünk pár hónapot és mire hazajöttem július közepén elkezdtünk találkozgatni nagyon jól esett végre a kinti munka után egy kis társaság . Szinte vele töltöttem a nyaram végét. Én nem akartam velem összejönni világosan megmondtam neki hogy csak "legyünk el" . Kapcsolatot nem szerettem volna vele nert sok volt a régen vita . Rengeteg helyre elmentünk együtt szóval tényleg elvoltunk. Ő szeretett volna kapcsolatot de nem érzkek már úgy iránta mint régen de nem ez a lényeg a lényeg az hogy beíratkoztam most egy okjs tanfolyamra . És az egyik osztálytársammal elkezdtünk beszélgetni eldícsekedett a barátjával aki nem más mint a kedves exem és hogy már 1 éve együtt vannak. Elég kellemetlenül érintett a dolog hogy velem csalta meg ha tudom nem mentem volna bele. Nem szóltam semmit de rossz látni mennyire lelkes a lány miközben exem meg csalja . Rákérdeztem exemnél finoman nem mondtam hogy tudok mindenről csak hogy van e valakije persze ő tagadta de láttam a képeket a beszélgetéseket szóval egyértelmű hogy hazudik. Nem tudom mit csináljak ha elmondom neki hogy megcsalta velem én leszek a rossz hogy bekavarok viszont ott a godolat bennem hogy jobbat is kaphat. Azóta nem veszem fel exemnek a telefont se pedig folyamatosan hívogat . 21L
2016. okt. 6. 12:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
7%
Kavarj csak, majd betörik az orrod.
2016. okt. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

Az osztálytársad és az exed közötti kapcsolat csak kettőjükre tartozik, senki másra, semmi értelmét nem látom, hogy belekavarj, elmondj bármit is. Nem rád tartozik.


Az pedig, hogy a drága exed megcsalja a barátnőjét, önmagában minősíti az embert. Vajon téged hányszor csalt meg, amiről nem tudsz? Hm?

2016. okt. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
1es most irja,hogy nem tudta van a csávonak valakije! Szerintem ne mondj semmit fejezd be az exeddel a lelkiismeretével meg számoljon el ő
2016. okt. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Tudod már múltkor is elmondtam,hogy ne mond el neki,de te pedig lép le,majd a lány is rájön,h milyen a pasija magától,mert lehet ha bekavarsz,még te leszel a hibás.


Am meg,érdekes,h megint feltetted a kérdés,mert pár héttel ezelőtt olvastam ugyanezt,szórólszóra,remélem nem vlmi kamu vagy,aki más szövegét lopja,csak mert unatkozik:D

2016. okt. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szóról szóra*, lépj*

elírtam

2016. okt. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Költőnő? ***** válasza:
0%
Ezt már kiírtad egyszer.
2016. okt. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Rosszabb lesz ha a csaj később véletlenül megtudja!!
2016. okt. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ezt már egyszer tényleg kiírtad.


Én a helyedben elmondanám, nem hiszem, hogy a lány megérdemli, hogy éveket vesztegessen valakire az életéből, aki megalázza és szarik rá.

2016. okt. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Én csak azt nem értem, mi a tökömnek hülyítetted a gyereket, minek feküdtél le vele, ha nem akartál kapcsolatot tőle? Te is elég nagy ribi vagy, már ne is haragudj... és most a másik csaj is rábas...zott miattad. Bár a barátod is elég nagy féreg, szóval szép pár lehettek, mondhatom. Megérdemelnétek egymást újra!
2016. okt. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ne mondd el, minek?
2016. okt. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!