Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez bűncselekménynek számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez bűncselekménynek számít?

Figyelt kérdés
Az exemmel azért lett vége a kapcsolatunknak mert hazudott és megcsalt. Utána nagyon sokáig futott utánam, leígérte nekem a csillagos eget is. Nemrég tudtam meg hogy ezalatt az idő alatt ő, mint 22 éves férfi, a nemiszervéről küldött képeket egy kb 15-16 éves lánynak és ajánlatokat tett neki hogy szexeljenek, amikor találkoztak fogdosták egymást. Viszont nem volt ez erőszak, azért a lány is partner volt benne valamennyire, viszont szex az nem volt végül. A srác viszont hivatásos szervnél dolgozik. Érdemes lenne lépéseket tennem és ezt bejelentenem?

2021. máj. 5. 16:57
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
91%
Ha ezt valahova bejelentenéd szereznél nekik egy jó napot. Legalábbis én tuti nagyon kiröhögnélek. Ugye ennél tényleg nincs nagyobb bajod az életben?!
2021. máj. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
30%
Jelentsd be névtelenül és bizonyítékokkal, nem vesztesz semmit. :)
2021. máj. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
72%

Én is garantáltam megcsalnálak!

Utálom az ilyen primitív libákat!

2021. máj. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz már tőle semmit még is mit foglalkozol az életével? Jelentsd ha akarod kinevetnek és kész.
2021. máj. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
57%

Sajnos abból a szempontból mindegy, hogy ha törvényt szegett is, nem fog eljárás indulni, mert ez egy hímsoviniszta társadalom. Kapsz egy elutasító határozatot 3 munkanapon belül, hogy alapos gyanú hiányában bla, bla....

Abból a szempontból viszont érdemes bejelenteni, hogy attól még lesz róla a rendszerben egy beadvány, és idővel 3-4, .. is összegyűlhet. Idővel javulhat a helyzet a hatóságoknál is, és mégis feldolgozzák, vagy ő fog valami súlyosabbat elkövetni, akkor segítségére lesz az akkori áldozatnak egy ilyen régebbi beadvány.

2021. máj. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
21%

1:

" A srác viszont hivatásos szervnél dolgozik."


Hivatásos szervnél dolgozókra más törvények vonatkoznak, mint a civilekre.

2021. máj. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
21%
Csak szerintem teljes hányinger pontos büntetőjogi besorolástól függetlenül, hogy egy felnőtt férfi 15 éves gyerekeknek mutogatja a farkát? Jézusom, emberek.... 🤯🤯🤯
2021. máj. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
88%
Esetleg annak a 15 évesnek, aki 1 boros koláért lerendez az egyik sarokban. Nem kell az állszent duma. Nem azt mondom, hogy rendben van, de a lányok erkölcsi szintje is nagyon lement.
2021. máj. 26. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
4%
Ismétlem, GYEREK. K.mindegy, milyen erkölcsi normái vannak, vagy hogy a szülei mehnevelték-e. Még alakulóban van az egész ember, függetlenül attól, hogy erkölcsös+e szerinted, amit per pill csinál.
2021. máj. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
100%
Nem bűn.
2022. ápr. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!