Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az nem számít bűncselekmények,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nem számít bűncselekmények, ha 19 évesen csak ismerkedek egy 13 éves lánnyal?

Figyelt kérdés

Tudom, most jönne az hogy beteges vagyok, meg stb..de csak beszélgettünk eddig. :D Igazából amikor először beszélgettem vele, azt hittem van vagy 17 éves, mert olyan érett a kiscsaj. De amikor megtudtam hogy 13, akkor én is nagyot néztem. xD

De a kérdés az, hogy az nem számít semmilyen szabálysértésnek vagy akárminek, ha csak ismerkedünk, vagy sétálunk meg ilyenek? Mert nem is akarok többet tőle, mert várok míg 14 lesz. Közben igazából beszélgetek korombeli csajokkal, szóval élem a normális életet, csak most ezzel a csajjal is beszélgetünk, és nagy gáz lenne ha találkoznánk?

Ja és azt sem vágom, hogy a csók az számít-e bűncselekménynek a mi esetünkben (én 19, ő 13)? Mert ki ezt mondja, ki azt. ://

Ja és ne gondoljon senki pedofilnak, nem vagyok az, mert volt idősebb barátnőm is! :P


Köszi a válaszokat, és tényleg normálisan :D



2012. szept. 24. 18:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

hogyha csak beszélgettek az nem baj.

én úgy tudom csak az bűncselekmény ha lefekszel vele

2012. szept. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
A rendőröknek van fontosabb dolguk, minthogy 13-éves kis csajok után loholjanak, hogy hány éves pasikkal lógnak, meg csókolóznak. Ha meg nincs szex nincs bűntény sem.
2012. szept. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy nagyon közelről még ne ismerkedjetek meg egy ideig! :D Mást nyugodtan lehet, nem ütközik a BTK.-ba! :D
2012. szept. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Normális esetben ott kellett volna hagynod és nem beszélni vele többet, amikor kiderült, hogy még csak 13 éves.
2012. szept. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Beszélgethetsz egy 5 évessel is. Akkor van baj, ha kiskorú megrontása van. De ezzel így semmi baj.
2012. szept. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem még csak dumáljatok sétálgassatok ismerkedjetek, a többivel várjatok még a csókkal még 1-2 évet várjatok.
2012. szept. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
32%
Ez egy szemét pedofil.
2012. szept. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Fülünyúl ***** válasza:
92%

A hatályos törvények alapján a 14 év alatti személlyel szexuális kapcsolat nem létesíthető, még a lány, vagy szüleinek beleegyezése mellett sem! Még ha egy 15 éves fiú is fekszik le egy 14 éves lánnyal, azt is büntetik. Persze elnézőbbek, mintha a fiú 20 év körüli mondjuk.

14 év felett a partner beleegyezése szükséges.

Ha 14 év alattival egy 18 év alatti férfi létesít szexuális kapcsolatot, az megrontás, ha a férfi 18 éven felüli, akkor fajtalankodásnak számít (súlyosabban büntetendő).

A csók nem számít szexuális együttlétnek, de vigyázz, mert a petting már az. Tehát mellek, nemi szerv fogdosása is már büntetendő egy 13 éves lánnyal.

Ha csak barátkoztok, annak semmi akadálya, a csók sem teljesen egészséges mondjuk egy 13 éves gyerekkel. Akármennyire is ágálsz ellene, ez már egyfajta pedofília.

2012. szept. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

köszi a gyors válaszokat ;)

nem is tervezek vele semmi komolyabbat egyenlőre :D és igaz, lehet ott kellett volna hagynom egyből, de mivel olyan jól el tudunk beszélgetni a mai napig, mint egy korombelivel :D és cirka fél éve megismertem már :))

és akkor a csókkal mivan? az nem számít bűncselekménynek? :)

2012. szept. 24. 18:54
 10/16 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm a hasznos válaszokat :))
2012. szept. 24. 18:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!