Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek a több mint 5 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a több mint 5 éve tartó kapcsolatok mekkora részénél történik megcsalás?

Figyelt kérdés

Nagyon sokan ezt titokban tartják és nem derül ki soha, ezért számomra nehéz ezt megbecsülni...

A többség, akinek ennyi ideje tart egy kapcsolata, talán azzal az emberrel állapodik meg, vállal házasságot, gyereket.


Hányad része lehet a már régóta tartó kapcsolatoknak az, ahol legalább az egyik fél legalább egy alkalom erejéig félrelép?



2021. máj. 12. 11:15
A kérdező szavazást indított:
A többségben
Felében
Talán minden harmadik/negyedik/ötödik kapcsolatban
A kapcsolatok egy nagyon kis töredékében, 10-ből 1 vagy kevesebb
38 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
72%
Én a harmadik évben léptem félre meg a hetedikben. Most vagyunk 8 éve együtt.
2021. máj. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%

1# És akkor miért vagy még a pároddal?


Kérdező, nem lehet így általánosítani. Inkább az lett volna a jó kérdés, hogy hány működő házasság van. Mert az nem sok.


5 év még igen kis idő, aki ezalatt is félrement, ott nagy gondok vannak.

2021. máj. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
5 év még "kis idő", de én TÖBB MINT 5-öt írtam. Az lehet 10 is, 20 is. A lényeg, hogy még tart. Ezeknek a még tartó kapcsolatoknak vajon hányad részében fordult elő legalább egyszer megcsalás, ez itt a kérdés.
2021. máj. 12. 11:42
 4/20 anonim ***** válasza:
82%
Én "csak" 25 év után tettem meg 🤷‍♂️ F
2021. máj. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

3 Jó, akkor így írom

Soknál

Mert legtöbb ember úgy házasodik, hogy rózsaszín köd, fiatalok, és x év múlva meg a nagy szerelem helyett összeköti őket a pénz és x gyerek.

Válni kva nehéz így


Szóval nincs normális kapcsolat csak önámítás, kevés szex így sokan csalnak


és még többen szenvednek

2021. máj. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
31%
2, mert mindennél jobban szeretem, de az újdonság varázsát egyszerűen nem tudja hozni. Ez csak szex.
2021. máj. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
89%

6 "mert mindennél jobban szeretem" 😂😂😂😂😂


Ezt meséld el neki is lécci 😂😁😂

2021. máj. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
93%

#6 Te tényleg beteg vagy. Szereted, mindennél jobban, mi? Közben a háta mögött eljátszod a bizalmát, másokat dugsz. Hányok az ilyentől

Ha annyira szereted, gyerünk meséld el neki tényleg, és legyetek nyitott kapcsolatban

2021. máj. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
50%
Ne ti akarjátok megmondani, hogy én mit érzek, köszi. Egyébként meg tudja, hogy ilyen vagyok, az elején mérges volt érte, most már csak azt kéri, hogy ne feltünően csináljam.
2021. máj. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Igazi szerelem 😍🤣

Elején mérges volt, hogy alázom, de azóta úgy szeretem hogy szarok rá :D

2021. máj. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!