Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elhinnéd, hogy téged szeret?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhinnéd, hogy téged szeret?

Figyelt kérdés

Párod hónapokig mögötted szervezkedett egy másik nővel. Összejártak, beszélgettek, szexeltek, eldugott helyeken találkoztak (nem most történt, most derült ki)


Két évvel ezelőtti történet. Párod zárta rövidre. Közel fél évig tartott.

Nem ő árulta el neked


9 év van már mögöttünk és két közös kislány.


2021. máj. 14. 15:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%
Dehogy hinném.
2021. máj. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Még akkor sem, ha ilyen régi a történet?

Levélváltások csak szexről szóltak, egy -két hitegetős kivétellel.

Másik nőt biztos nem szerette, köztetek akkor pont kevés szex és sok veszekedés volt.


Csa

2021. máj. 14. 15:44
 3/22 A kérdező kommentje:
*csak kérdezem, hátha más is járt így hogy ennyi év után derült ki a félrelépés.
2021. máj. 14. 15:44
 4/22 anonim ***** válasza:
80%
jó akkor magyarázd be magadnak hogy csak ennyit érdemelsz. Ha egyszer megtette, megfogja máskor is.
2021. máj. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
80%
Egy kiderült, volt ott több is hidd el.
2021. máj. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Nem magyarázok be semmit! Kíváncsi vagyok, de nem kell indulatosnak lenni. Több év telt el, ezért ez elég furcsa.

Nem hinném, hogy volt több, de most ezen úgysem tudok változtatni.


Egyedül az esett rosszul, hogy mögöttem hitegette a nőt, hogy milyen jó vele, meg milyen jó ő mindenben, közben én ebből itthon semmit sem érzékeltem.

2021. máj. 14. 15:53
 7/22 anonim ***** válasza:
95%
Őszintén? Nem érdekelne. Ha ez neki a szeretet, akkor tartsa meg magának, engem aztán így ne szeressen senki, többre tartom magam ennél és nem szeretnék lábtörlőt nevelni a lányomból.
2021. máj. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
86%
Ha azt írjuk igen, akkor elhiszed? Miért mentegeted? Minek írtál ki kérdést, mikor már egyértelműen megbocsátottad. Amúgy nem hinném el, persze hogy nem.
2021. máj. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
95%
Fél éven át úgy feküdt le melléd esténként az ágyba, hogy előtte mással kefélt. Jó gyomrod van ha ezt elviseled, és nulla önbecsülésed ha megbocsátod. Hogy szeret-e? Te tudnál fél évig a pofájába hazudni annak akit szeretsz?
2021. máj. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
95%

Ha nem ő árulta el, akkor egy gerinctelen alak, akinek tökre nem számított 2 gyerek meg egy feleség!

Lehet, jövő héten majd egy újabb sztori kerül elő.

De lehet, hogy a többit soha nem tudod meg és jön a szokásos " minket választott" önhitegető duma.

2021. máj. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!