Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha te küldted el a szeretődet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha te küldted el a szeretődet , soha többet nem kerested?

Figyelt kérdés
Miért? Ő keresett? Elutasítottad? Mennyi ideje mentetek szét?
2021. máj. 18. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:
58%

Én szakítottam. 1 hónap után kerestem meg, akkor időt kért még, nem állt készen arra, hogy beszélgessünk.

Igen, van még miről.

Azóta nem kerestem, ha elérkezettnek látja az időt, jelentkezik. Ha soha nem keres, akkor már elrendezte magában a dolgokat.

3 hónapja mentünk szét.

2021. máj. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnálom :/
2021. máj. 18. 23:12
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kerestem, mert azt gondolom hogy még nem lépett túl érzelmileg a dolgon. Fölöslegesen fájdalmat nem akarok neki okozni.
2021. máj. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Te túlléptél?
2021. máj. 19. 15:44
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még én sem, bár nem voltam benne annyira érzelmileg mint ő.
2021. máj. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!