Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ferfiak valaszat varom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak valaszat varom, keresned meg a szeretödet egy ilyen eset utan?

Figyelt kérdés
Hazas ferfi vagyok.A felesegemmel mar reg nincs szex.A szeretömet nagyon csunyan megbantottam,hazudtam neki.Ezek utan este otthon elkezdett irogatni meg hivogatni.Amikor ugye ez tabu.Felesegem elött ki tudtam magyarazni.Ezek utan felkeressem?Felek töle ezek utan. Erzelmi kapcsolat volt.(Aki oktatni akar,gyerek miatt vagyok ebben a helyzetben,hogy a szeretötmet nem vallalhatom fel, es igen, most nincs mas valasztasom.)
2019. febr. 7. 11:16
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/84 anonim ***** válasza:
23%
Ezért jobbak a prostik. Biztos nem fog váratlan pillanatban csöngeni a telefon vagy pittyegni az sms. És ha már szerető, csakis szex jöhet szóba, az érzelem tabu! Valószínűleg keresném, hogy miképpen lehetne leállítani, de ebből nehéz lesz kimászni, az biztos...
2019. febr. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/84 anonim ***** válasza:
87%

Egy újabb delikvens, aki a gyerekből csinál bűnbakot.

Mikor unjátok meg, és mikor fogjátok már fel végre, hogy a gyereknek marhára nem öröm egy szr családi közegben felnőni? :D


Egyébként a kérdés maga is értelmetlen.

Most tegyük félre azt, hogy ki kivel milyen viszonyban van, tegyük félre a szerető-témát, nézzük csak úgy, mint ember-ember kapcsolatot.

Valakit megbántok, ő ezután keres, én meg lerázom, mert épp nem tudok vele beszélni.

Az a minimum, hogy amikor alkalmas, akkor felkeresem és bocsánatot kérek tőle és tisztázzuk a dolgokat.

Nem is értelek, te ha valakit megbántasz, utána lerázod és tovább állsz? :DD

2019. febr. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/84 anonim ***** válasza:
92%
Ha valóban érzelmi kapcsolat lenne nem is gondolkodnál,hogy erőlködj-e a kapcsolat megmentéséért,vagy hogy bocsánatot kérj.Mert egyértelnů lenne,hogy igen.
2019. febr. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/84 anonim ***** válasza:
7%

Ártani akart neked, vagyis haragszik Rád.

Ha nem akarsz lebukni, akkor mindenképpen célszerű tüzet oltani vagyis valahogyan rendbe rakni a dolgokat, mert a végén egyedül maradsz.

Mindenképpen azt javasolnám, hogy keressed fel a szeretőt és próbálj vele beszélni, ha volt indokod amiért vagy akiért megbántottad, akkor mond el neki, ha nem, akkor meg kérjél bocsánatot és vágjál olyan arcot hogy hiteles legyen.

Még valami, ha jót akarsz magadnak akkor családos emberként csak családos szeretőt tartasz, mert mindkét félnek azonos helyzetben van, így nem dobják fel egymást és a kapcsolatot mindkét fél a helyén kezeli.

2019. febr. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/84 anonim ***** válasza:
92%

De ócska kifogás ez a gyerek miatt vagy még az asszonnyal haver. Vállalnád inkább fel a valódi okot. Az meg nem megy mi, csak a félrebszás?

Hagyd a szeretődet, nem gyáva fszt érdemel.A feleségeddel is nézz szembe, légy már férfi végre bssza meg! Szégyent hoztál a férfi nemre.

2019. febr. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/84 A kérdező kommentje:
Tudom mire gondoltok...arra hogy kerjek bocsanatot mert a felesegem elött boritani fog...Hat...Mar kb 2 eve lebuktam a felesegem elött...NEm a szeretöm buktatott le..Megtalalta az üzeneteket...Akkor a felesegem azt mondta, egy eselyt meg ad hogy ujra kezdjük...Amugy meg igen erzelmi okbol tartom a szeretömet-szerelemes vagyok bele,de most nem tudok elvalni.Ha ö nem lenne, akkor senki nem lenne.
2019. febr. 7. 11:28
 7/84 A kérdező kommentje:
A kerdes arra iranyul hogy: NEM akarom, hogya szeretöm elmondja a felesegemnek hogy bocsanatot kertem!Lehet visszamondja neki es akkor valik a felesegem!Ertitek?
2019. febr. 7. 11:30
 8/84 A kérdező kommentje:
Ja azt nem irtam ki a kerdesemhez,hogy aznap este, amikor a szeretöm elkezdett hivogatni,irogatni, a felesegem latta a szeretöm telefonszamat, igy kerte, azonnal tiltsam le, es mondjam meg hogy szalljon le rolam.Ezt meg is tettem mivel a felesegem ott allt mellettem..Talan mostmar ertitiek miert kerdeztem....
2019. febr. 7. 11:33
 9/84 anonim ***** válasza:
17%

Nem kioktatás. Szeretőt, csak érzelem nélkül szabad tartani.

Csak és kizárólag, a szex kössön össze. Akkor hasonló bonyodalmaik nem lesznek.

2019. febr. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/84 A kérdező kommentje:
Utolso ja mert az erzelmek kialakulasat lehet befoylasolni mi?Jo vicc vagy utolso....
2019. febr. 7. 11:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!