Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás után mennyi idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás után mennyi idő kellett otthon, hogy rendeződjetek?

Figyelt kérdés
Érzelmileg és szexuálisan
2021. máj. 18. 18:58
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Honnan veszed hogy érzelem nélküli? Azért mert azt hazudta? Nyilván nem fogja megmondani az igazat. Aki egyszer megtette utána is megteszi.
2021. máj. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Értem. De ha lenne érzelem, akkor nem vele akarna maradni?
2021. máj. 19. 00:00
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy a szerető rakta ki... Beszélj vele aztán kiderül mi volt.
2021. máj. 19. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
78%
Azt fogja mondani hogy nem volt érzelem. Ha a szerető rakta ki, azt pláne nem fogja elmondani.
2021. máj. 19. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
78%
22. Hónapok óta hazudozik neked miért éppen most mondana igazat.
2021. máj. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
16, a kérdésben nem szerető volt, hanem "megcsalás"
2021. máj. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
A második válaszban ott van hogy szerető.
2021. máj. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtatok. Nem tudom mitévő legyek. :(

Szétmenni sem könnyű

2021. máj. 19. 10:01
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
Tudjuk, hogy nem könnyű és én szorítok neked, hogy jól tudj kijönni a helyzetből. De az az őszinte véleményem, hogy egy nem egyszeri botlás, hanem tényleges szeretői viszony után nincs tovább. Ha meg akarod neki adni a bizalmat, lelked rajta, de nekem úgy tűnik, hogy te is érzed, hogy ez nagyon elcsúszott már.
2021. máj. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
91%

"De ha lenne érzelem, akkor nem vele akarna maradni?"

Nem. A férfiak elenyésző százaléka választja végül a szeretőt, nagyon sok ok miatt. Ez nem összekeverendő azzal, hogy nincsenek érzelmeik iránta. Munkámból kifolyólag rengeteg érintett párral dolgoztam már, meglepően hasonló a mintázat a többségüknél.

Azt tudd, hogy miután a megcsaló döntésre jutott (ezt az esetek nagy részében lebukás váltja ki), szinte minden esetben ferdíti a valóságot a kedvezőbb kimenetel érdekében - egészen szilárd jellemű emberek is félreteszik az integritásukat ilyenkor. A "nem jelentett semmit" az alapértelmezett verzió, ezt szokta nehezíteni, ha a feleség kapcsolatba lép a szeretővel (egyáltalán nem ajánlom) és az ő verzióját is hallja, vagy ha ezzel ellentétes kommunikációt talál, pl korábbi szerelmes üzeneteket.

Én azt tapasztalom, hogy az esetek jó részében ez a kétely és ferdítés okoz akkora zavart és bizalomvesztést, ami tönkreteszi a kapcsolatot - ami magát a viszonyt még esetleg túlélte volna.

2021. máj. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!