Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha valaki szeretőt tart akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki szeretőt tart akkor ott nagyon nagy gondok vannak otthon?

Figyelt kérdés

Számomra :

Szerető = szex + valami érzelem féleség, hosszabb viszony.

Szexpartner = csak szex.


2021. máj. 17. 20:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%

Vagy igen, vagy nem.

Nem minden kapcsolat egyforma.

2021. máj. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Valami nem kerek, de nem olyan egyszeru mint ahogy sok felredugo allaitja.

Szamodra oke ezt jelenti es a parodnak mit jelent?

2021. máj. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
A volt feleségemmel nem voltak nagy gondok, csak unatkozott. Én melóztam, ő otthon volt, egyébként a szabadidőmet mindig vele töltöttem, az ágyban se volt rám panasz, és figyelmes voltam vele... lehet ez volt a baj, h túl jó voltam neki
2021. máj. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%

Pont ez a lényeg, hogy a sok naiv azt hiszi, hogy csak akkor lépnek félre az emberek, ha valami nem klappol, de nagyon.

Főleg a nőket mentegetik ezzel a szar érzelmi dumával.

Közben meg aki ismeri az embereket, tudja jól, hogy hiába a jó kapcsolat, egy kis kaland mindenhol elfér.

2021. máj. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Nem. Nálam próbálkozott nős pasi, saját bevallása szerint szerette a feleségét, a szex is jó volt, csak érezni akarta volna, hogy még másoknak is vonzó, meg hiányzott neki az izgalom.
2021. máj. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
Általában igen.
2021. máj. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp nagy gondok vannak. Csak néha a megcsaló fejében.


Két típusú megcsaló létezik. Az egyik aki úgy érzi, ez nem jelent semmit, ez csak szórakozás, neki ez jár, felesége persze nem tudja, mert hát őt szereti minek is mondaná. Nos ő az a fajta aki mindig félremegy. Itt a kapcsolatban azért van nagy gond, mert szerencsétlen másik fél nem tudja hogy ilyen patkányhoz ment hozzá. Ezek az emberek jól színészkednek, rutinosak.


Másik típusú megcsaló, akinek évek alatt gyűlik a hiányérzete. Egyre kevesebb szex, bújás, intimitás, gyerek után egyre ritkuló programok, feszültség stb. És itt általában megjelenik az érzelmi elhanyagoltság is, és így a szeretővel könnyen kialakul az érzelmi kötődés.


Míg az első típus külön vadászik, bárhol keres, akár online is, úgy a második típus elvan jó ideig a kis életében, neki váratlanul bukkan fel a "kísértés". És igen, nagy bajok vannak már, mire eljut ide az ember.

2021. máj. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%

3 lehet ez volt a baj, h túl jó voltam neki....bizonyára....


4-est körülírta 5-ös. Majd kérdezz rá ha valaki még itt hangoztatja hogy szereti a párját, hogy a párja tudja-e mit csinál a háta mögött...


Szeretőt senki sem tart csak úgy. Ehhez kell már a vágy arra, hogy valaki pótoljon valamit ami hiányzik.


De mint mondtam vannak ilyenek, mint 5-ös. Hogy szerinte egy kapcsolat teljesen jó, csak hát az asszonynak nem mondja el, hogy másokban is jár..kedves

2021. máj. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem igen. Van szeretőm, mindketten kapcsolatban vagyunk. És látom magunkat kívülről...nagy a gond mind a négy oldalról.
2021. máj. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
69%

Egy kapcsolat sem tökéletes, legalábbis nem mindig. De ahová már egy harmadik beléphet, az nagyon sok minden, csak nem egy működő párkapcsolat.

Lehet toldozni-foltozni, úgy csinálni, eljátszani, de ha együtt is maradnak: csak önámítás, bizalmatlanság, kihűlt kapcsolat marad.


Csalni okkal csalnak és akit megcsalnak azt nem szeretik.

2021. máj. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!