Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Amikor szeretőt tartottatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor szeretőt tartottatok és rendszeresen kocsiban kellett megoldani az együttléteket, azon kívül, hogy volt párotok, milyen más egyéb indokok miatt volt kocsi a helyszín? Mennyire izgalmas, kényelmes?

Figyelt kérdés

2021. máj. 19. 20:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%

Annyira izgalmas, hogy fel se állt neki. Levezette nekem, hogy 100 ezer Ft-ra büntetnek, megy a közszeméremsértők neve a helyi önkormányzati irodába...

Hát ott valahogy elment a kedvem az autós szextől is, a kapcsolattól is.

2021. máj. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%
Izgalmas, kényelmes? Szerintem egyik sem, max egyszer izgalmas.
2021. máj. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
97%
Annyi előnye van, hogy zárt és ingyen van. Évente kétszer még érdekes változatosság, de rendszeresen rohadt kényelmetlen.
2021. máj. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
59%
én is csak olyan pasit keresek szeretőnek, akinek van önálló albija vagy lakása.
2021. máj. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
18%
vagyis a lakcím szerinti önkormányzati irodába megy...
2021. máj. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%
Fiatalon a legyet is reptében! Trabantban, illetve a Trabi óta minden autót megszentségesítve, úton-útfélen. De azért mert elmúltam 60, nem vetem meg azt sem, ha pillanatnyilag csak az autóban jut hely. Egy pléd akad a csomagtartóban, és mindjárt itt a nyár! De azért ma jobban örülök a kényelemnek!
2021. máj. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
93%

#1

:D

2021. máj. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
58%

Az autós szex rohadt kényelmetlen. És már alig van olyan hely ahol zavartalanul lehetne bármit csinálni.

Inkább eljövünk hozzám, kényelmes ágy, tusolàsi lehetőség...

2021. máj. 20. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
86%

Engem a barátom néha elvisz egy körre.


Pl ebedszunetben kiszaladok, gyors szex aztán visszavisz (az benne az izgalmas hogy ebedszunezrol ugy megyek vissza dolgozni, mintha nyaralni lettem volna:D)


Vagy volt mikor találkoztunk vitáztunk este, igy nem haza mentunk, hanem csak róttuk a köröket celtalan, aztán megállt egy kietlen helyen, csillagos ég alatt, kocsi mellett tortent a dolog (általában ez benne az izgalmas, hogy olyan pr.stis feelingje van)


Máskor szintén hasonlo. Kaptam egy új szexi felsőt, abban nem lehetek az utcán (átlátszo), de éjszaka/sötétben a kocsiban simán, akkor speciel meg hulla fâadt voltam de tetszett a ruci meg a zene kocsikáztunk, és a fáradtságtol én voltam paranoiás (ugy ereztem mintha elrabolt volna meg ilyenek..nem tudtam hova visz stb), aztàn megint elvoltunk egy kietlen helyen. Megint olyan feelinge volt az egésznek mintha gyors felszedett volna csak vkit akit elvisz csak szexelni,kihasználni, de közben egyutt járunk lassan 2 éve és szerelem van :D


Nekem tetszik az ilyen romlott mocskos szex, pr.stis styl, es az is, hogy neha olyan mintha a szeretoje is en lennek az mellett hogy a párja is én vagyok.

2021. máj. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
97%
*amugy joformán együtt élunk. Hely az mindig van. Csak ő is szereti a 4 falon kivul is
2021. máj. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!