Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randevú helyszínek Kecskeméten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yukina26 kérdése:

Randevú helyszínek Kecskeméten covid alatt?

Figyelt kérdés

Most lesz szombaton az első randink és azt szeretném hogy kellemesen sikerüljön, azonban a lehetőségek listája elég csekély. Most pedig a covid miatt minden étterem/cukrászda/kávézó zárva van.

Én magam a dombra gondoltam és ott egy sétára (az időtől függően piknik) de az alborétum se tűnik olyan rossz helynek. De órákon át csak nem lehetünk ott, ezért valami egyéb ötlete akad másnak?

(Mellesleg mindketten 16 évesek vagyunk, gondoltam szükséges lehet tudatni a kérdező pedig egy lány ^^)



2021. febr. 25. 12:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Pedig mi is a dombra mentünk piknikezni első randira a zasszonnyal bő 7 évvel ezelőtt. Persze sétálgattunk is bent mindenfelé, elég nagy azért az a terület. És akkor még covid se volt. Mondjuk tegyük hozzá nyáron történt, szóval nem volt ilyen hideg. Az arborétumban még soha nem voltam, így arról nem tudok mit mondani.
2021. febr. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!