Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy szeretői kapcsolat megment...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szeretői kapcsolat megmenthet/ megjavíthat egy házasságot?

Figyelt kérdés

Ha megcsalás után a párod őszintén megbánta. Lehetséges, hogy egy ilyen viszony döbbenti rá, hogy mennyivel értékesebb a házassága/családja?

Tényleg lehet, hogy a szerető fogja felnyitni a szemét rá, hogy a párja a másik fele, és vele szeretne maradni?


Vagy ez csak hazugság? Vannak akik állítják, hogy a szerető mellett jöttek rá, hogy mennyivel jobb a párjuk, csak elfelejtették értékelni.


2021. máj. 20. 21:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
"Egy lábtörlő álmodozása", hétszáznyolcvankettedik fejezet.
2021. máj. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Te tényleg nem unod még? Nem, én még nem találkoztam ilyennel. Ha "vannak, akik állítják", akkor miért nem velük beszélgetsz? Biztos meg tudnának nyugtatni🙄
2021. máj. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem igazán értelek. Én lennék a lábtörlő?
2021. máj. 20. 22:14
 4/13 A kérdező kommentje:

Itt írtak már erről. Csak mindig lehurrogták őket. Ezért kérdezem, hogy akik tényleg átestek ezen, azoknak sikerült-e visszatalálni a másikhoz.

Mondjuk nem egy évekig tartó viszony, csak pár hónap mialatt rájön a megcsaló, hogy mennyire hülye volt és csak pótolni akart valamit, de a párjával utána rendezik

2021. máj. 20. 22:18
 5/13 A kérdező kommentje:
Mondjuk pl. kevesebb volt a szex, mert egyik fél mindig többet akart és csak ezért kockáztatott, de egy kapcsolatban sokkal több van, mint szex és megbánja. Vagy veszekedések voltak és megbeszélték.
2021. máj. 20. 22:19
 6/13 anonim ***** válasza:
83%

Lvl56000

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

2021. máj. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
Hát nem tudom. Én szeretem a szxet, de akkor sem tudnám megcsalni, mégha kevesebb is, mert vele akarom, nem pedig mással. De sok féle fajta ember van, szal biztos van ilyen sztori is.
2021. máj. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%
Hát ez szörnyen szánalmasan hangzik. Nem, a szerető marhára nem menti meg az eredeti kapcsolatot :D
2021. máj. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
56%

Szeretőt az tart, aki nem képes uralkodni az ösztönvilágán és/vagy nem kommunikál a párkapcsolatában a vágyairól, igényeiről, ezért máshol akarja azokat kielégíteni és/vagy a párkapcsolatot nem ápolja, gondokat nem oldják meg közösen, helyette szőnyeg alá seprik.


Szánni való szánalmas gondolkodásmód, amikor még a megcsalt fél hálás a szeretőnek, hogy megadta a kezdőlöketet a párjának, hogy bizonyos igényei kielégítésére lecserélje a párját másra a gyengélkedő kapcsolatukra való fókuszálás helyett. Ha a megcsaló vissza is tér, az csak a komfort zóna választás miatt van, nem a szeretet miatt.


Ha igazán a másik fele, akkor nem cserélné le másra, mert nem is lenne hozzá gerince, vonzalma máshoz, helyette a kapcsolatra fókuszálna a nehéz időkben is.

2021. máj. 21. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Is-is.
2021. máj. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!