Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miután szétmentetek a szeretőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miután szétmentetek a szeretőtökkel, töröltétek, blokkoltátok a közösségi felületeken?

Figyelt kérdés
Érdemes így megszakítani minden kapcsolatot, még akkor is ha nem váltatok el csúnyán egymástól?

2021. máj. 21. 18:37
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Nem


44/F

2021. máj. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Megkérdezhetem miért nem? Nem rossz érzés látni őt meg a posztjait?
2021. máj. 21. 18:43
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
nem. sajnálom, hogy nem maradtunk együtt, de nem, örülök, ha jól van a bőrében.
2021. máj. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ALAP.
2021. máj. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Alap, hogy törölted? Ha igen, miért?
2021. máj. 21. 18:48
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Mert már nem vagyok kivancsi rá ő se ram. Csak így lehet normálisan tovabblepni
2021. máj. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem csináltam semmi ilyet, azóta is tartjuk a kapcsolatot. F
2021. máj. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%
Érdemes. Mert különben állandóan egymás után nyúltunk volna és soha nem lehetett volna lezárni. Én így biztos nem tudtam volna kigyógyulni belőle, mert megcsinálta azt, hogy 1,5 év után nyúlt utánam, amikor már majdnem sikerült túllépnem és kezdhettem minden gyógyulási folyamatot elölről. De én szerelmes voltam. Nyilván, ahol csak szexről szól a dolog, kisebb jelentősége van annak, hogy tiltva van-e vagy sem.
2021. máj. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem, felesleges lett volna, hiszen a munkám kiatt mindennap látom.

Ő viszont törőlt engem, kb 2 hónappal az után, hogy elhagytam.

2021. máj. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!