Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hányszor esett meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányszor esett meg, hogy szakítottatok a szeretőtökkel, de utána mégis visszataláltatok egymáshoz? Olyanok véleménye érdekel, akik között valódi érzelmek vannak/voltak. Mennyi ideig tartott a mosolyszünet?

Figyelt kérdés

2021. máj. 18. 19:17
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
66%
Rengetegszer, általában 1-2-3 hétig tartott a szünet. Most nemrég szakítottunk végleg, legalábbis úgy néz ki....
2021. máj. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Miből gondolod, hogy végleg? Általában ki kezdte a békülést?
2021. máj. 18. 19:19
 3/39 anonim ***** válasza:
55%
Egyszer szakítottunk, de közös megegyezéssel, mert majdnem buktunk. Utána másfél évig nem találkoztunk, csak telefonon tartottuk a kapcsolatot. Azóta az utóbbi 8 hónapban kétszer találkoztunk úgy, hogy ágyjelenet lett a vége, de mostanában újra kezdünk kicsit sűrűbben összejárni. F
2021. máj. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
69%
Nem számoltam. Mindig én (független fél) szakítottam és ő (foglalt fél) folyamatosan próbált visszajönni. Nem mondanám békülésnek, mert nem veszekedés volt, csak meguntam, hogy nem haladunk semerre. A végleges előtt kb.2 vagy 3 volt, a leghosszabb szünet 2 hónapig tartott, utána viszont léptünk egyet előre. Szünetekben is beszéltünk azért többé-kevésbé, mert nem akart elengedni. Az utolsónál viszont már mindketten tudtuk, hogy végleges. Azért nem emlékszem már tűpontosan, mert kb.20 éve volt.
2021. máj. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
61%
Én is szakítottam a szeretőmmel de én személy szerint úgy vagyok vele hogy ha megszakítom vele a kapcsolatot akkor nem akarok már tőle semmit.(nyilván mindenhonnan törlöm és még véletlenül sem szeretnék vele találkozni).Pont azért mert van érzelem legalábbis részemről és ha újra meg újra visszatáncolnánk egymáshoz az csaj fájna de piszkosul :( Nyilván hiányzik és rohadt nehéz de ez az ésszerűbb döntés.
2021. máj. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
84%
#1 vagyok, azért végleges a mostani szakítás, mert terhes lett a párja, akit állítólag ki nem áll, és állítólag nem akart tőle gyereket.. undorodok tőle..
2021. máj. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
#6: sajnálom, ez tényleg undorító. Gondolom jött egy jobb korszak éppen a kapcsolatban, többnyire ezzel takaróznak.
2021. máj. 18. 19:42
 8/39 anonim ***** válasza:
69%
Utolsó. Akkor nagyon ki nem állhatta a feleségét, hogy még meg is dugta és gyereket csinált neki. 😏😆 Ekkora kamu dumát. Nem ám elhiszed neki ezek után hogy nem szereti és nem dugta/ dugja otthon az asszonyt mert ki nem állhatja/utálja?!
2021. máj. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
52%
Mennyi szánalom egy helyen.
2021. máj. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
52%
nagyon erős vonzalom van közöttünk, mindketten függetlenek vagyunk, ennek ellenére a srác nem akar párkapcsolatot. 3 hónap alatt nagyon beleszerettem és ezmiatt véget is vetettem a helyzetnek. Ellenben mivel senki még csak meg sem tudta közelíteni az általa nyújtott minőségi szexet, így 3 hét után újra megkerestem, hogy kezdjük újra... inkább küzdök az érzelmekkel, próbálom elnyomni és inkább kínzom magamat, de nagyon nagyon jó vele, pedig bőven van összehasonlítási alapon 45 évesen, 26 pasi után...
2021. máj. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!