Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek ha már az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha már az egyik fél megcsalta a másikat egy kapcsolatban, igaz az a mondás, hogy másodjára is meg fogja tenni? Vagy esetleg van olyan, hogy nagyon megbánta és soha többé nem fogja megcsalni a partnerét az illető?

Figyelt kérdés
A párommal nem igazán felhőtlen a kapcsolatunk, az az első akadály, hogy a szüleim eltiltottak tőle. Emiatt titokban tartjuk még a kapcsolatot, amíg nem lesz kész a házunk. Van egy gyerekünk és mindenképp együtt szeretnénk felnevelni. Már 2 éve nem találkoztunk, távkapcsolatban élünk. A párom sajnos nemrég megcsalt, de azt mondta, megbánta. Szerintetek ezt meg fogja ismételni? Félek, hogy újra megtörténik.

2021. máj. 22. 21:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
2 év után? Nem csoda meg is fog csalni. És igen megteszi máskor is.
2021. máj. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Igen,megteszi.Ha már egyszer rákapott...
2021. máj. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez mégis milyen kapcsolat??
2021. máj. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2021. máj. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántásból, de ilyen "kapcsolatba" miért kellett nektek gyerek?
2021. máj. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 1x megcsaltam az exem és soha többet nem tettem meg. Emberfüggő. Nem vagyok rá büszke és tanultam is belőle... De basszus, 2 éve távkapcsolat? Máris gyereketek lett? Hát... Ennek így nem sok jövője van, megcsalás ide, vagy oda..
2021. máj. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Van gyereke és két éve nem látta, téged meg megcsal?

Szerintem ne engedd el, egy lottó ötös ez a pasi <3

2021. máj. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

6- De nem is működött már a kapcsolatotok utána.

Egy megcsalás és már csak idő kérdése kb.


Én nem hiszek benne, hogy egy kapcsolatban egyszer belefér többször nem . Én abban hiszek, hogy egy kapcsolatban lehetsz megcsaló, de attól még hűséges egy másikban

2021. máj. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

#8

Ebben igazad van. Ezért mondtam, hogy tanultam belőle. 2 évig még együtt voltunk és végül más miatt lett vége. De az a vicc, hogy ő egyébként viszonylag "könnyen" megemésztette (én mondtam el), viszont bennem ott volt a rettegés, a bizonyítási vágy, hogy ez csak egy hiba volt. Féltem, hogy nem bízik bennem. Féltem, hogy vissza akarja majd adni, stb.. Szerintem lehet dolgozni azon is, hogy a bizalom visszatérjen a kapcsolatba, voltam az ellenkező oldalon is. Baromi nehezen, de sikerült. Egy idő után már nem is emlékeztem a dologra, mert az akkori párom bizonyított. Meg sem fordult a fejemben, hogy megtenné újra és biztosan tudom, hogy nem is tette meg. Persze ideális esetben nincs megcsalás egy kapcsolatban, mostmár én is tudom. Tanulópénznek jó volt, mindenki a saját bőrén tanul ugyebár. Többet nem tennék ilyet senkivel.

2021. máj. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Van egy rossz hírem. Neked nincs kapcsolatod🤷
2021. máj. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!