Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Belefér egy kapcsolatba az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belefér egy kapcsolatba az, hogy a másik privátban cseveg más nőkkel? Fényképeket küld magáról, mikor hol van, mit csinál. Igaz erre a nagy mondás, hogy ez nem megcsalás, hiszen nem ágyba vitte!?

Figyelt kérdés

2018. júl. 31. 22:27
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Tehát a barátodnak lány barátai vannak? Te meg féltékeny vagy?
2018. júl. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Csak a félredugás számít megcsalás? Meztelen fotók küldése, erotikus tartalmú üzenetek meg titkos randik, flörtölgetés nem? Érdekes, én úgy kivágnám ilyenért, mint macskát szarni. De nyilván ha nem ilyen jellegű, hanem sima baráti üzenetek, azzal nincs semmi gond.
2018. júl. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Nekem nem fér bele.
2018. júl. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
És milyen fényképek azok? Nyaralós vagy intim? Nekem nem probléma, ha valakinek ellenkező nemű barátai is vannak.
2018. júl. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az fér bele egy kapcsolatba, amit a felek nem titkolnak, amiben a párkapcsolat elején, vagy legkésőbb a kérdéses dolog felmerülésekkor megegyeztek, hogy belefér.
2018. júl. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
Futárszolgálattal, csomagolva küldeném a csávót haza, ahol így volt nevelve, ott úgyis babusgatják az ilyet
2018. júl. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%
Kidobnám mint macskát szarni. 1x megtette velem is... elmagyaráztam neki, hogy nem az eddigi retkes k.rvái vagyok... ők lehet benyalták mikor azt mondta más nőnek, hogy "baráton szivesen segítek", DE én nem. Nem vagyok kapcarongy és mehet ahoz a nőhöz akinek irogat... elzavartam. De megvolt a hatása... nem mert mégegyszer így beszélni senkivel mert már nemzőképtelen lenne az 100%!
2018. aug. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
36%
N E M
2018. aug. 1. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
89%

Hát ez összetett dolog. A páromnak vannak lány barátai akikkel soha semmi nem volt és csak haverok tényleg és ezek ilyen 10 éves barátságok lényegében.


Velük beszélget és ha elmegyünk valami olyan különlegesebb helyre akkor küld is kepet róla. Sose takargatja, látom a beszélgetést is ha úgy van tehát nincs mitől tartanom ebben a tekintetben ez biztos.


Na már most ha valami friss ismertség lenne és gyanúsan sok üzenetet küldene lehetőleg úgy h ne lássam... Szóval érezhetően menne a sunnyogás akkor igen zavarna. És az nálam nem fér bele.


24N

2018. aug. 1. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!