Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha valaki megcsalja a párját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki megcsalja a párját egyszer és nem mondja el akkor ő rossz ember?

Figyelt kérdés
Tehát megtörténik a megcsalás több éves kapcsolatban de nem mondja el a párjának. Az egész életüket leélik és ez egy időszakos dolog volt neki. Soha nem mondja el de nem is teszi meg többet és fiatal is volt. Viszont a párját szereti és a bűntudat miatt meg sem teszi többet.
2021. jún. 3. 12:40
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Igen.
2021. jún. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

Nem.

Mi 12 éve vagyunk együtt, nem örülnek neki, de nem válnék el, ha kiderülne, hogy volt 1-2 mazske a feleségemnek.

2021. jún. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Ha megcsalta gerinctelen volt, de ha megbánta és többet nem csinálja, akkor inkább tartsa titokban. Utólag már semmi értelme elmondani, hogy drágám, 18 évvel ezelőtt megcsaltalak.
2021. jún. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem igen
2021. jún. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Én már kinőttem a gyerekkorból, amikor jókra és rosszakra osztottam a világot, mint a mesékben. Az ember felnőttségéhez hozzátartozik annak a felismerése, hogy vannak árnyalatok és senki sem csak fekete vagy fehér.
2021. jún. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%
Nem.
2021. jún. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem az.
2021. jún. 5. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!