Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek van okom aggódni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van okom aggódni?

Figyelt kérdés

Szóval van egy másfél éves kapcsolatom. Nagyon szerelmes vagyok. A barátom 24 én 25 éves nő vagyok. Az utóbbi napokban össze vesztünk egy elég aprócska dolgon. Azon hogy nekem tetszik a passat 7es autó. Ő pedig nagy Audi rajongó és megsértődött hogy nekem biztos azért tetszik a passat mert az exemnek is az van.

Óvoda. Szerintem ez a be sértődés egy ürügy amiért napokra eltűnt. Nem értem el sehogy. Amúgy messze lakik tőlem. A mai nap pedig este 9.20 körül felmentem abba az utcába ahol ő lakik és oda mentem a ház elé ahol lakik de nem volt otthon.

Én nem bírtam ki hogy ma se lássam szóval.. Vártam kB 25 percet és vissza mentem a háza elé.. (én kis szerelmes butus)

Hát akkor már ott állt a kocsija a ház előtt szóval tudtam hogy otthon van. Be is mentem hozzá, kopogtam a bejárati ajtón... És ki is jött..

Hát frissen megborotvalkozva, ki öltözve, ingben nyitott ajtót. (sosem szokott ingben lenni)

Be is mentem hozzá de nekem nagyon gyanús volt és majdnem el is sírtam magam, lepergett előttem hogy megcsalt engem.

Meg kérdeztem hogy hol volt és kivel?

Na ez elég érdekes. Ő állítólag a Mc donalsban volt kajálni. Első kérdésem :Be is mentél a Mekibe? (mert amúgy csak driveozni szoktunk amikor arra jártunk)

Nem, ő nem ment be ő csak driveba volt

El gondolkoztam rajta hogy minek öltözik ki valaki konkrétan a kocsiba ahonnan ki sem száll 🤔

Kérdeztem tőle meglepődve hogy ingeben?????igen, ő csak magának akart tetszeni...

Kérdeztem tőle hogy kivel volt? Állítólag egyedül..

Utána haza hozott, nem akarta hogy maradjak.


ápr. 26. 23:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Van,kb dug màst nem kérdés....
ápr. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ocska urugy volt az auto. Vagy megcsal, vagy veled csal valakit.
ápr. 27. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
hát ez másik csajnak fente ki magát, rosszkor érkeztél
ápr. 27. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is gyanús lenne. Főleg hogy utána le is pattintott. Egyértelmü hogy másik csaj van a dologban.
ápr. 27. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Értem már miért csalt meg
ápr. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Megcsal, a napnál is világosabb. És még a bevágódási szakaszban van, ha tartana egy ideje már a viszonya, akkor nem húzna inget. De nekem az ing nélkül is elég beszédes volna az, hogy másfél éves kapcsolatban ha odamegyek késő este, inkább hazavisz mert nem akar velem lenni.
ápr. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már az red flag, ha másfél év után a fene nagy szerelem nem terjedt ki az összeköltözésre. Nekem eddig fél-egy év után minden komoly kapcsolat már együttélésnél tartott, ami nem, az nem is volt komoly, véget is ért hamar.
ápr. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát ezt felejtsd el!
ápr. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!