Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit lehet tenni az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni az ilyen suttyókkal?

Figyelt kérdés

Ha egy pasi megcsal, azon túl lehet tenni magad, a lényeg, hogy tudd meg az igazságot. Ha bevallja, akkor mégis van gerince valamennyi.

De mit lehet tenni akkor, ha egy pasi megcsal, de olyan ügyesen szervezi, ( elég neki egy óra is amig te anyáddal beszélsz), tehát ha olyan profi csaló, hogy sose tudod elkapni ?

Ö meg mindent tagad !

Sose lát be semmit .

Te meg érzed rajta, hogy megcsal!

Itt most konkret megtörtent esetekröl beszelek, családban is voltak ilyen pasik , akik nagyon kesön buktak le ( több evtized) es akkor is azt mondtak, hogy azert jön ki a nö házából, mert az el van utazva és ö hasznalhatja, stb

Meg hogy bevallja hogy megcsalt utana tagadja hogy vicc

Megmondja hogy ok megcsaltalak, mikor már minden bizonyíték ott van de rádkeni, hogy miattad, mert felbosszantottál, vagy mert elhanyagoltál, stb tehat nem vállal felelösseget a tetteiért, ha nagy soká el is kapják, ha elkapják!

Mit lehet tenni ha az ember elveszteget egy ilyen ferfi kur.ával éveket, aki megcsalta lépten nyomon? De nagyon ügyesen csinálta



2021. jún. 4. 07:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi 9-es, akkor félreértettem :)
2021. jún. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem bízol benne, nem kell vele lenni.
2021. jún. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

De pont az, hogy én bíztam benne, hittem neki és mégis megcsalt.

Tehát én elhittem, hogy csak barátok, hogy csak munkatérs, hogy most autót mosni megy stb. És kiderült 16 év és egy gyerek után, hogy szinte végig megcsalt, vagy próbálkozott másoknál.

És nálunk volt szex rendesen, megtettem mindent a kapcsolatért, ő nem nagyon adott bele, de elfogadtam, hogy ő ilyen, nem fog változni stb.

Mégis én vagyok a hülye, legalábbis annak éreztem magam, hogy ennyire naív voltam, és hogy nem voltam gyanakvóbb.

(2-es vagyok még mindig :) )

2021. jún. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
52%

Csald meg te is,ugyanezekkel a módszerekkel.


40/f

2021. jún. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%

Hu de összegyűlt ide a nők legalja.

Magatokban keressétek a hibát ha megcsalnak!

2021. jún. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Persze, mert könnyebb mást megdugni, mint megbeszélni, ha gond van, vagy épp elválni, otthagyni a nőt.

De neketek férfiaknak, akiknek ilyen felfogásotok van, könnyebb ez. Otthon van kaja, tiszta ruha, meg ingyen punci. Kényelmes így igaz?

Az a pasi, aki így vélekedik,az az igazi suttyó. Ezek gondolják úgy, hogy akit megerőszakolnak meg is érdemli, mert biztos kihívó volt stb. Undorító hozzáállás.

2021. jún. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!