Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit lehet tenni az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni az ilyen suttyókkal?

Figyelt kérdés

Ha egy pasi megcsal, azon túl lehet tenni magad, a lényeg, hogy tudd meg az igazságot. Ha bevallja, akkor mégis van gerince valamennyi.

De mit lehet tenni akkor, ha egy pasi megcsal, de olyan ügyesen szervezi, ( elég neki egy óra is amig te anyáddal beszélsz), tehát ha olyan profi csaló, hogy sose tudod elkapni ?

Ö meg mindent tagad !

Sose lát be semmit .

Te meg érzed rajta, hogy megcsal!

Itt most konkret megtörtent esetekröl beszelek, családban is voltak ilyen pasik , akik nagyon kesön buktak le ( több evtized) es akkor is azt mondtak, hogy azert jön ki a nö házából, mert az el van utazva és ö hasznalhatja, stb

Meg hogy bevallja hogy megcsalt utana tagadja hogy vicc

Megmondja hogy ok megcsaltalak, mikor már minden bizonyíték ott van de rádkeni, hogy miattad, mert felbosszantottál, vagy mert elhanyagoltál, stb tehat nem vállal felelösseget a tetteiért, ha nagy soká el is kapják, ha elkapják!

Mit lehet tenni ha az ember elveszteget egy ilyen ferfi kur.ával éveket, aki megcsalta lépten nyomon? De nagyon ügyesen csinálta



2021. jún. 4. 07:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
15%
"Te meg érzed rajta, hogy megcsal!" Hm. Ez elgondolkodtató. Mit szoktál még megérezni?
2021. jún. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
98%

Saját példám. 16 évet pazaroltam rá. Végig megcsalt mint kiderült. Az utolsónál bukott le, de mindig tagadott.

Én nem vettem észre hosszú évekig, csak amikor az utolsónál már gyanús volt, volt bizonyítékom (persze azt is megpróbálata kimagyarázni), akkor beadtam a válást. Akkor jöttek ismerősök, barátok, hogy hát ezzel is volt viszonya, ezzel is kikezdett (volna).

Még mindig bánt, hogy hülyének nézett, még mindig bánt, hogy nem vettem észre. Viszont hiszek a sorsban, hogy ennek így kellett történnie, mert egy éve megtaláltam a páromat, aki tényleg becsül, szeret, aki mellett végre tényleg nőnek érzem magam, és ahol nem csak én teszek a kapcsolatért, nem csak én teszek bele mindent, hogy működjön.

Szóval én túlléptem, és próbálom pozitívan nézni. Az egy ami miatt fáj a válás, az a lányom, bár már ő is látja milyen az apja, és imádja a nevelőapját is.

2021. jún. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%
Hidd el 1-es, lehet azt érezni. Tudod a női megérzés. 2-es válaszoló vagoyk, én csak az utolsónál éreztem meg igazán, de máskor is voltak érzéseim és így utólag kiderült, hogy akkor is voltak szeretői. Nehéz ezt megmagyarázni. :)
2021. jún. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Mit lehet tenni? Elválsz. Mi mást?

Szavalhatsz is . De az nem segít.

2021. jún. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

oo mivan?

ha biztos vagy benne, hogy megcsal, ott kell hagyni a pcsaba es kesz. nem kotelezo am evekig szenvedni meg martirkodni meg mesterkedni a lebuktatasaval. szakitas, akkor majd lehet, hogy be is vall mindent es bocsanatert esedezik.


‘es akkor is azt mondtak, hogy azert jön ki a nö házából, mert az el van utazva és ö hasznalhatja, stb‘


😂😂😂😂

ezek aztan krvara hihetoek, nagy esz a pasi, akit ilyet mond. majd eszreveszem, h kijon egy random no hazabol es benyelem ezt a sztorit.. ehhez aztan baromi ostobanak kell lenni, h valaki ezt elhiggye es ne csapjon balhet.

2021. jún. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
44%
Azért ahhoz egy suttyó nő is kell.
2021. jún. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ezek profik a hazudozasban
2021. jún. 4. 08:27
 8/16 anonim ***** válasza:
86%

Sajnos ezt csak az értheti, aki volt benne. És most nem magamat védem. Én bíztam benne, én jóhiszemű voltam. Ők csak barátok, iskolás koruk óta ismerik egymást stb.

Nem érzem magam suttyúnak ezért, suttyú az, aki csal, hazudik, és becsapja a másikat, ezzel megalázva őt. Az aki hisz, az lehet naív és szerelmes, és persze minden kapcsolat alapja a bizalom, az sem jó, ha minden lépését figyeljük a másiknak.

(2-es válaszoló 39/N)

2021. jún. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
24%
8-nem a megcsalt nőre értettem a suttyó nőt, hanem a megcsaló 2 félre.
2021. jún. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyik exem volt olyan hogy nem csalt igyan meg, azaz tettek soha nem követték, de mellettem (elozmenyek), vagy tarskereson nezelodott (levelet nem irt), vagy a rosszlanyokon nezelodott, (szinten nem lepett át határt), vagy a facen kizarolag a csaj ismerosok adatlapjára csorgatta a nyálát azaz folyamat lesegette őket(de nem ment bele chatelesekbe), vagy konkretan mellettem flortolt havernovel.



Folyamat éltem mellette a frászban hogy vajon mikot fog a tettek mezejére lépni..

Az allando stressz miatt gyakorta már rémálmaim volt és sirva ébredtem, kicsináltam magamat.


Aztán huztam egy vonalat.

Eldöntöttem magamban hogy ez a kaocsolat ezer biztos hogy véges, ebbol gyerek házasság nem lesz, azaz csak ugy alapon vagyunk csak együtt és bármikor beüthet a krack. (Ez mellett folyamat roncsolta az onbizalmam is es kritizalt stb)


Eldontottem magamban azt hogy akarok e most kilépni vagy nem. Húztam még vele egy darabig. Aztán probaltam leválni lelkileg, próbáltam ismerkedni, nyitni a világra, felállni bontogatni a szárnyaim, erre ő dobott ki de lelketlenul es abszolut erzelemmentesen. Teljesen látszott rajta hogy ő valojában már full el van hidegulve es marhára nem érdeklem már csak húzta velem ő is az időt.(valszeg nincs lo alapon).


Azóta is köszönöm h vege. A kövi csajnal ugyanrzt csinalja. (Velem akar k.félni mellette)Egyszeruen mintha nem tudna valoban szerelmes lenni. A nő csak ugy van mellette hogy legyen mit felmutatnia komoly kapcsolatkent.



Azota meg extrém hű párom van hála az égnek.

2021. jún. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!