Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lehet, hogy a feleségének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy a feleségének tényleg nem tűnt fel?

Figyelt kérdés
2,5 éve vagyok egy nős férfi szeretője. Nekem ez jó így, nem akarok többet. Elképzelhető, hogy ennyi ideig nem tűnt fel a nejének, hogy valami nem stimmel? Inkább csak a kíváncsiság miatt kérdezem, nekem alapvetően mindegy, nem ismerem őt.

2021. jún. 8. 22:50
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Én úgy vagyok vele, hogy aki "vakoskodni" akar, az vakoskodjon. Én egy ilyen helyzetet biztosan nem tűrnék, de mindenkinek a saját döntése. A szeretőm irodai munkát végez, nem utazgatós, hogy mégis mivel adja be, hogy éjjel esik haza és valahogy minden második hétvégén programja van, azt nem tudom. A házasságuk nem nyitott és persze odafigyelünk, van külön telefonja, nem a városban találkozunk, nade azért nekem csak leesett volna a tantusz max. fél év alatt. Mindegy, az ő döntése.
2021. jún. 9. 09:03
 12/16 anonim ***** válasza:
50%

Az a bajod, hogy jelentéktelennek érzed így magad, ha nincsenek miattad cirkuszok? Eléggé önbizalomromboló az biztos, hogy abszolút nem tud rólad a feleség ... ilyenkor kezd a szeretö telefonálgatni

Ha a feleség nem jár az ajtódra, nagy sikered nem volt

2021. jún. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Milyen beteg elme gondol ilyet? Engem abszolút nem érdekel, hogy cirkuszolnak-e vagy sem. Egyszerűnek furának tartom ezt a helyzetet, mert nyilván nem hülye a nő sem. Ennyi, ne vetítsd ki a frusztrációidat :D Az ilyeneket szokták megcsalni :D
2021. jún. 9. 19:28
 14/16 anonim ***** válasza:
73%

Nagyon bátran furcsázol szituációkat… inkább az a furcsa, hogy ilyen erkölcstelen nők vannak, mint te, amit még bátran hangoztatsz is. Furcsa, hogy egyeseknek mennyire nincsen lelkiismeretük.

Talán ahelyett, hogy olyan kérdéseket teszel fel, hogy “Vajon a szeretőm felesége tényleg annyira vak, hogy nem tud rólam?”, inkább magadnak intézz pár önismereti kérdést. “Hogyan süllyedtem olyan mélyre az életemben, hogy nős férfiakkal hálok? Hol az önbecsülésem? Miért nincs lelkiismeret furdalásom egyáltalán?”

2021. jún. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
te vagy az lp rajongo aki lezbi és piros kocsija van ??
2021. júl. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
remélem tudod hogy ha folyton a házunk előtt mész el a piros kocsiddal rád hívhatom a zsarukat már ha te vagy az aki 25 éves vagy a fekete hajú barátnőd meg 27 éves. isten bizony hogy megteszem hisz állandóan zaklatod apám mert neki van esze ilyen hülye semmirekellőket szeretőnek tartani. munkátok sincsen csak minden nap azt látom elmentek piros kocsival a házunk előtt. de ennek vége mert nem fogtok balhét csinálni. a család tudd rólatok és csak apám játsza előtettek a izét. 😉😉😉 hányok töleted🤢🤢🤮🤮
2021. júl. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!