Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elmondanád a feleségének?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanád a feleségének? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Egy szexpartnerkereső oldalon feladtam egy hirdetést amire jelentkeztek is, a minap kaptam egy email-t a feleségtől, hogy megtalálta a párja telójában az én email címem, és kérdezte, írt-e nekem, illetve küldött-e képeket, találkoztam-e vele?

Nem az a lerohanó stílus volt, hanem ,megkért csak hogy jelezzem felé.

Írt a férje, képeket is küldött, telefonszámot is adott, de nem találkoztam vele (nem az én esetem).

Ti elmondanátok a feleségnek, ha kérdezi?



2020. márc. 23. 21:27
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Én el. Tudja csak meg milyen szemétláda a férje.
2020. márc. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Igen, mi vesztenivalód van? Legalább a feleség tudja az igazságot és eldöntheti-e, hogy akar ilyen ember mellett a továbbiakban lenni, vagy sem.
2020. márc. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
98%
Ja.Képekkel együtt....
2020. márc. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
98%
Kepernyokepeket is kuldj
2020. márc. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%
Igen, mert ha nem most akkor kesobb baxik massal a ficko
2020. márc. 24. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha konkrétan rákérdezett akkor elmondanám. Valószínüleg sejt valamit és elkezdett nyomozni. Hadd legyen jó sok bizonyítéka, segíts neki. Azt is megírhatod, hogy csak azért nem találkoztatok, mert nem a te eseted.

Ilyen esetben teljes mértékben támogatom a feleség felé a visszajelzést, legyen benned annyi szolidarítás, hogy tudja elintézni a csaló férjét!

2020. márc. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Még tegnap is írt a pasas, hogy dugna.

Elküldtem a képernyőképeket, az intim képeket a telefonszámmal együtt a feleségnek. Innentől kezdve rajta a sor, hogy együtt-e szeretne még élni vele.

2020. márc. 24. 08:39
 8/10 anonim ***** válasza:
23%

Látszik a válaszokból,hogy csak nők reagáltak.

Azt nem vettétek észre kedves hölgyek,hogy a kérdés kiírója keresett szexpartnert?

Vajon az a hunyó aki feladja,vagy aki olvassa a hirdetést?

Arról nincs szó,hogy a egyedülálló-e a hölgyemény.

2020. márc. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

8-as:

Ha én ráírnék egy családos pasira mondjuk facebook-on, és a feleség letámadna, hogy mi jogon mászok rá a pasijára, jogos lenne, hogy kiakadna rám, és hogy én lennék a ri-banc.

Én feladtam egy hirdetést, hogy szexpartnert keresek, innentől kezdve aki ilyen oldalra téved és még ő ír rám, nehogy már én kérjek bocsánatot, amiért a férje ki akart velem kezdeni.

Szerintem jogos is, hogy higgadtan írt rám a feleség, de ha te másképp látod, várom a véleményed.

De ha ennyire érdekel, egyedülálló vagyok.

2020. márc. 24. 18:33
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted...
2020. márc. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!