Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Csak szexkapcsolatban milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szexkapcsolatban milyen gyakran jártok össze partneretekkel? Továbbá milyen gyakran beszéltek, chaten/ telefonon bármilyen fórumon? Le szoktátok tisztázni, hogy neked akár naponta lenne igényetek ha csak rövid beszélgetésre?

Figyelt kérdés
2021. jún. 18. 11:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem beszélgetünk vagy találkozunk feleslegesen. 1 héten 1xer találkozunk általában. Vagy ő vagy én irok neki mikor melyik nap és hol lesz jó, aztán ennyi.
2021. jún. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
valtozo. volt akivel naponta, vagy majdnem naponta beszeltunk, volt akivel csak akkor, amikor egyeztettuk, hogy mikor er ra a masik.
2021. jún. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
62%

Heti 3x-4x találkoztunk, mindennap chateltünk és telefonáltunk is. Mindkettőnknek ez volt a felvállalt igénye.

Mondjuk ennek az lett a vége, hogy pár hónap alatt egymásba szerettünk és összejöttünk. XD

2021. jún. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
#3 as, na én ezt éppen nem szeretném:) De köszönöm, akkor marad a ritka chat, de a szex:)
2021. jún. 18. 11:51
 5/20 A kérdező kommentje:

inkább nálunk az van h. visszafogott, csendes. személyesen.


De a szexben nagyon jó, szenvedélyes és olyat élek át mellette, amit még soha. Elsősroban az érdekelt hogy a napi dolgokról is beszélgettek e, mi van vele/veletek..mi történt pl aznap?

2021. jún. 18. 11:53
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
Szexkapcsolat? A kapcsolat részét értem, de mi az a szex???
2021. jún. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Hát, ha nem szeretnél többet érezni vagy hogy ő többet érezzen, akkor továbbra is tartsd a távolságot. Én ezek után (3-as vagyok) ha tényleg CSAK szexkapcsolatot akarnék valakivel, akkor keresném, ha dughatnékom lenne és találkozni akarnék.

Mikor pedig személyesen találkozunk akkor megkérdezném, hogy hogy van, de a kapcsolattartást biztosan minimalizálnám. Nem irogatnék vele chaten, hogy mit csinál, mi van vele stb.

Ja, és mi volt, hogy elmentünk szexen kívül is közös programot csinálni, azt is teljesen kihagynám. :D

Úgyhogy nekem ennyi a tanácsom kérdező. Ha épp nem dugtok, a beszélgetések is 90%-ban arról szóljanak, hogy mikor, hol és hogyan fogtok dugni. XD

2021. jún. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg csak szexet akarsz, amiről ez alapból is szól, akkor nem kell csetelgetni és az élet dolgairól dumálni vele. Olyat keress, akinek hasonlóan ennyi az igénye.
2021. jún. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
66%
Minimális kontakt azért szerintem kéne, mivel ő is ember és nem egy szextárgy. Persze a szex van központba helyezve, de kezeljük és tiszteljük már meg a másikat annyival, hogy emberként bánunk vele és nem mint egy két lábon járó phaszra/ pinára.
2021. jún. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
85%

9-es sokan az alapvető tiszteletet is félreértik és elkezdenek többet belegondolni. Nekem volt olyan ismerősöm aki annyit se kapott, kerek-perec meg lett mondva hogy csak egy "szextárgy", mégis halálosan szerelmes lett.

Totál ismeretlenül szerintem a legjobb tanács a lehető legkevesebb kontakt.

De a kérdező ismeri az illetőt a legjobban, ő fog tudni mérlegelni a kommentek alapján.

2021. jún. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!