Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Csak szexkapcsolatban milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szexkapcsolatban milyen gyakran jártok össze partneretekkel? Továbbá milyen gyakran beszéltek, chaten/ telefonon bármilyen fórumon? Le szoktátok tisztázni, hogy neked akár naponta lenne igényetek ha csak rövid beszélgetésre?

Figyelt kérdés
2021. jún. 18. 11:26
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

köszönöm, igen hasznosak a tanácsok.


Egyébként anno annyit írtam neki hogy nem akarok érzéseket, ami persze nem azt jelenti h. nem érdekel mi van vele.

Nem tárgyként akarok én sem tekinteni rá:) de nekem vele a szex a legjobb.

2021. jún. 18. 12:51
 12/20 anonim ***** válasza:
Heti 1 szex, mi változó, hogy mennyit beszélünk, van, hogy minden nap, máskor csak időpont miatt. Én is azt gondolom, hogy a rendszeres napi kapcsolattartás rossz ötlet, amikor mindent tudsz róla, hogy merre jár, mit csinál, gondol, ha nem akarsz érzéseket.
2021. jún. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Akkor tégy úgy ahogy neked jól esik. Ha van kedved beszélgetni vele akkor beszélgess.
2021. jún. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

#12 es ez jó ötlet, valszeg úgy értette ő is, hogy ha nem akarok érzéseket akkor nem kell naponta írogatni. Nem akarok ebből a szempontból rátapadni sem, de azt sem hogy azt érezzem nem kellek:)


Vékony a határ a kettő között

2021. jún. 18. 13:28
 15/20 anonim ***** válasza:
86%

Te nem akarsz érzéseket, vagy attól félsz, hogy ő kezd el kötődni? Mert a magad részéről előbb tudod megelőzni. A másik oldalról meg tényleg olyannal kezdj, aki tudja helyén kezelni és látszik is. Mert sokszor az van, hogy ma már egyesek azt hiszik, hogy ha megkérdezik a napjukról, már össze akarsz velük házasodni. Nyilván túlzó példa, de érted...

Attól nem lesz valaki szextárgy, ha nem avatják be az életük további részeibe. Partnernek hívják, de csak a szexben. Ha ennyire lelkis valaki, keressen rendes kapcsolatot, ez meg egy ilyen műfaj.

2021. jún. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
A dilemmádra valószínűleg a vele való megbeszélés adhat pontos választ. A szexkapcsolat alapvetően is szabályrendszerek között működik, amiket fontos előre tisztázni. Ez is lehet olyan pont, ami feszültséget okozhat, holott sokkal egyszerűbb lenne rákérdezni, hogy ő mit gondol erről. Nálunk téma, hogy kereshetném többször, bár ezek a beszélgetések általában abba torkolnak, hogy hogyan szeretném és mikor..
2021. jún. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Nekem az sem tiszta, hogy te kapcsolatban vagy és mellette van szexkapcsolatod, vagy csak egyedülálló vagy szimplán?


Kövezzetek meg, de nekem százszor jobb egy szexkapcsolatban szexelni egy ergo idegennel, mint egy tartós kapcsolatban a párommal. Az előbbinél adhatom magam, nincs görcsölés, megfelelési kényszer. A tartós kapcsolatban állandóan figyelni kell mindenre, együtt élsz vele, már az alkalom sem mindegy mikor.

2021. jún. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt mondom, hogy minél kevesebb személyes dolgot tudtok egymásról, annál jobb.

Én szeretem külön választani a szexkapcsolatot és a párkapcsolatot.

Sajnos belementem abba, hogy elkezdtem haverkodni a sráccal, ami miatt persze, hogy jobban megkedveltem. Közös hobbink volt, az élet főbb területeiről, mint a házasság, gyerekvállalás stb. teljesen egyetértettünk. Tudtam, hogy ezt nem kéne, de valahol örültem, hogy találtam egy olyan személyt, akivel ennyire jól megvagyunk a szexben meg az életben is.

Nálunk a srác olyanokat csinált, hogy kézenfogva sétált velem vagy átkarolta a derekamat. Ha együtt voltunk szinte le se tudta venni rólam a kezét, nem hagyott ki egy alkalmat se, hogy ne bókoljon. Mielőtt bejött

a vírus, felajánlotta, hogy bármikor alhatok nála, amikor Pesten bulizom, szólnom se kell előre.. De volt olyan, amikor hidegen melegen viselkedett velem. Egyszer mondta, hogy ő "odavan értem", de ezt később már azzal magyarázta, hogy csak a szexre értette. Ezeket nem tudtam hova tenni. Nekem ezekből úgy tűnt, hogy többet érezhet irántam, persze amikor ezt felhoztam nála 1. terelte gyorsan a témát, 2. vagy azt mondta, hogy ő nem érez így. Én ezeket nem igényeltem, miután szóltam neki, hogy ezek nekem nem férnek bele, ő azért folytatta, ezért is lett egyrészt vége.

Szóval csak okosan. :) N

2021. jún. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
#15 én nyitott házassagban élek ő egyedülálló.Én nem akarok erzéseket, ő azért szeret pl:bújni, dícsérni, magához húz megölel az utcán..De ezek nem zavarnak.jol irtad ez ilyen műfaj énis így latom😊
2021. jún. 18. 16:43
 20/20 A kérdező kommentje:

#18 ez szomorú véget ért sajnálom.Köszönom a tanácsot óvatosan kevés szemelyes kontakt😁😊


Amugy ezt nem értem hidegen-melegen viselkedett..ez kb hányadik randi után?

2021. jún. 18. 18:49
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!