Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a barátnőmet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátnőmet, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Soha életemben nem voltam hűtlen, most először történt velem ilyen. A párommal hat éve vagyunk együtt, boldogok vagyunk, közös jövőt tervezünk. Tudni kell róla, hogy egy nagyon visszafogott, törékeny, kedves lány, aki biztosan összeomlana, ha elmondanám neki, mit tettem. Mindenben megbízik bennem, mindent megtesz a közös boldogságunkért.

A dolog óta szörnyen érzem magamat, megkönnyebbülés lenne, ha elmondanám neki, ráadásul ő is érzi, hogy valami nincs rendben. Ha viszont elmondanám neki, ő érezné magát rosszul. Mi a teendő? :(


2021. jún. 19. 18:55
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
95%
Gerinc kérdése... ha ennyire mindent megtesz, akkor miért tetted?
2021. jún. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
95%
Ennek a dolognak itt vége. Vagy azért, mert elmondod, vagy mert rájön, vagy megunja, hogy megváltoztál és nem érti, hogy miért. Innentől már semmi se lesz olyan, mint régen.
2021. jún. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Mit adott a másik lány?
2021. jún. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
31%

Hallgatsz. Befogod a pofádat. Ugyanúgy bánsz vele, ahogy eddig, és élitek tovább az életeteket. Ha nagyon nem bírod már a hallgatást, elmész egy FÉRFI pszichológushoz, akinek fizetsz a titoktartásáért, és kiöntöd neki a lelked. Vagy felhívsz valami anonim segélyvonalat. Az esetet végiggondolod, levonod a tanulságot és folytatod az életedet és a kapcsolatodat.

És ismétlem: POFA BE! 🤐

2021. jún. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
40%

"A dolog óta szörnyen érzem magamat"

Ez a büntetésed. Persze, hogy jobb lenne neked, ha elmondanád neki, de akkor meg ő fogja azt érezni, hogy elárultad, hogy ő kevés volt neked. Te megnyugszol, ő összetörik. Szerinted ez így jó lenne?

Ha már volt annyi eszed, hogy megcsináltad, akkor viseld el a vele járó lelkiismeretfurdalást is. Ha nem volt több egy botlásnál, ne mondd el neki, ha több volt, szakítsatok.

2021. jún. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
27%
4-nek igaza van. Ha csak egy baklövés volt, és tényleg boldoggá akarod tenni a barátnőd, akkor mostantól kétszer annyira teperj, és nehogy elmondd a hűtlenséged!
2021. jún. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A probléma az, hogy én magam sem értem, miért tettem, sem azt, hogy a másik lány mit adott. Egyéjszakás volt, a teljes nevét sem tudom a másik csajnak...
2021. jún. 19. 19:13
 8/29 anonim ***** válasza:
84%

Baratom is igy tagadja eppen hogy tarskerin lóg.

Ő sem mondja el

2021. jún. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
84%
Ilyenkor nemtudom h az agyhalál állapota áll be, aztán másnap elmulik vagy mivan. Nők se tudják "hogyan történhetett", csak volt. Igaz előtte megbeszélték meg minden, hely időpont, de az nem számit.
2021. jún. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
34%

Én hasonló típus vagyok/voltam, mint a te barátnőd.

Én is azt javaslom, hogy eszedbe ne jusson elmondani!

Egy világ fog benne összeomlani és ha nem is szakít, a boldogságnak örökre vége. A szexet se fogja már úgy élvezni, mindig benne marad a kétség, hogy tényleg szeretted-e őt valaha is.

Én már feküdtem le úgy pasival, hogy semmit se jelentett, de amíg ezt nem éltem át, egyáltalán nem tudtam helyre tenni ezeket a dolgokat. Sőt, azt még most se tudnám elfogadni, hogy valaki, aki szeret, megbotlik.


Ha nem akarod megmérgezni a jövőtöket, akkor ne beszélj erről neki soha.

Te tudod, hogy a csaj semmit nem jelentett, neked emiatt könnyebb lesz lezárni magadban ezt a sztorit. A barátnőd nem hinné el, hogy nem jelentett neked semmit, plusz innen kezdve mindig rettegne, hogy újra megteszed. Szóval nektek annyi, ha kiderül.


Viszont ha a jövőben is tervezel hasonlót, akkor át kell gondolnod a kapcsolatod jövőjét, van-e értelme. Arra nem szeretnélek biztatni, hogy mostantól gyűjtögesd a kis botlásokat, mert van egy pont, amikor az már nem botlás.

2021. jún. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!