Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Barátnőmet megcsaltam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmet megcsaltam a legjobb barátnőjével?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnője elkezdett zsarolni, hogyha nem lesz folytatás és nem ismétlünk elmondja barátnőmnek. Mit csináljak most? Hogy lehet valaki mégis ilyen szemét? Fel vagyok háborodva, hogy ennyire gyerekes és ennyire nem tisztel a barátnőm barátnője, hogy befogja a száját! Szeretem a barátnőmet, anyagilag is mindent megadok neki, meg testileg is csak van amikor átvált sárkány üzemmódba+ meg is jön neki a mensi na ilyenkor kezelhetetlen..Nem tudom miért nincs tekintettel rám..tehát hogy van pofája elvárni, hogy még ekkor is vele legyek..Na mindegy, pont egy ilyen időszak volt, mikor barátnőjét és engem is elzavart mondtam a barátnőjének h faradt vagyok igyunk meg vmit mondta oké taliztunk nála..majd lefeküdtünk, de ez a kissebbik probléma, azt nen értem h lehet megis ilyen szemet barátnőm barátnője, hogy pofátlanul megzsarol? Mit tudok tenni h csendbe maradjon és ne járjon el a szája? És h ne zsaroljon többet...hihetetlen milyen emberek vannak..

2020. ápr. 9. 01:34
1 2 3 4
 1/40 A kérdező kommentje:
Nem tudom számít e F\28 vagyok, barátnőm 18 bnoje 19 :P
2020. ápr. 9. 01:37
 2/40 anonim ***** válasza:
88%
Ezt almodtad?
2020. ápr. 9. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Normalis válaszokat kérnék! Köszi!
2020. ápr. 9. 01:50
 4/40 anonim ***** válasza:
28%
Melyik csaj jobb? Jöhet privibe is.
2020. ápr. 9. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
89%
Hát, edd meg amit főztél.
2020. ápr. 9. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
89%

Nos tegyünk úgy mintha elhinnénk hogy létező az eset mert ha veled nem is mással már biztos megesett.

Erre könnyű a válasz. Dugd mind a kettőt amíg ki nem derül ha a párod szakít mikor kiderül akkor már csalás nélkül tömheted a 19 évest. Ha meg így is veled marad folytathatod a kefélést mindkettővel. Mindenképp nyersz.

Vaaaaaaagy légy tökös és közöld mekkora fsz vagy vagy ne nyávogj hanem használd ki a helyzetet hisz úgyse jelent neked semmit egyik sem.

2020. ápr. 9. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
93%

Komolyan, olyan kedves, felvállalva, hogy tudjátok kamu, válaszra méltatjátok.


Ebben a stílusban már volt ma nem egy ilyen kérdés, ömlesztve vesszők nélkül "H" a hogy helyett stb.

2020. ápr. 9. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
41%
Hát, verj alá rendesen, esetleg vegyed fel suttyomban, te meg majd a lagziján lejátszod. 😃
2020. ápr. 9. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
13%
jól tetted
2020. ápr. 9. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
88%

biztos, h 28 vagy? Mert olvasatra kb 16 évesek picsogó szintje.

Egyébként meg hagyd ott a csajt, mert egyértelmű, h nem viseled el már most sem, pláne később mi lesz...

Ez a megcsalás pont kapóra jöhetne, h megszabadulj egy olyan kapcsolattól, amit nem is akarsz igazán.

Am meg mi a fenét akarsz egy 18-19 éves kislánytól? Kezdj igazi nővel....ja várj...

2020. ápr. 9. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!