Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi lenne nehezebb számodra?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne nehezebb számodra? Megcsalni a párodat, vagy őszintén bevallani neki, hogy megcsaltad?

Figyelt kérdés
2021. júl. 9. 14:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%

Egyik sem könnyű,de megtenni lehet mégis könyebb.

Már csak a sok lebukott történet miatt is,amiket itt is mesélnek.

2021. júl. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Érdekes mód , hogy van ennél egy még nehezebb pont is....hogy mielőtt megcsalnák inkább szakítanának....nem...egyszerűbb félrek**úrni
2021. júl. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Megcsalni. Teljes szívemből szeretem a férjemet, elképzelni sem tudom, mi venne rá arra, hogy mással legyek, arra meg végképp, hogy bántsam/átverjem őt.
2021. júl. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
16%
3-as, majd 15 év múlva lehet hogy lesz.
2021. júl. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Megcsalni. Van gerincem, tisztelem a másik embert, a társamat annyira, hogy nem szúrom hátba. Ha nem működik, akkor szakítok.
2021. júl. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
22%

A megcsalas eleve atveres.

A ketto ellentmond mert ha oszinte vagx akk meg nem akarod atverni de atverted..

2021. júl. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
Bevallani nehezebb lenne.
2021. júl. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
29 éve házasok vagyunk, kedves 4. hozzászóló… 😄
2021. júl. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%
Bevallani.
2021. júl. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
70%

Én nem tudnám megcsalni a páromat.

Egyrészt mert ő életem szerelme, és nem kell senki más.

Másrészt azért mert nekem vannak bizonyos igényeim önmagam felé, és ebbe az is beletartozik, hogy elvből nem csalok meg senkit. Soha nem is tettem, olyannal sem akibe nem voltam szerelmes.

Ha szar, menthetetlen egy kapcsolat, boldogtalan voltam benne, vagy meguntam, inkább szakítottam. Az exemmel is elsősorban ezért szakítottam, nem voltam vele már boldog, pedig már az eljegyzésünk is megvolt.

Nem fogok eldobni egy tökéletes párt, üres dugásért valaki mással, amit úgysem élveznék. Nem kell, nem is akarom, és megölne a bűntudat is, mert a megcsalást én az egyik legnagyobb árulásnak tartom amit a párunk ellen el lehet követni. Nem tudnám megcsalni, se a szerelmem, se az értékrendem nem engedné és igényem sincs rá. Mindent megkapok tőle amire vágyom minden téren. Mióta a párommal vagyok, nem érdekel senki más, és ez nem fog megváltozni. Ennyi.

2021. júl. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!