Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Számodra hol kezdődik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számodra hol kezdődik a megcsalás? Kort és nemet is írjatok.

Figyelt kérdés
Van aki már egy csók miatt is szakítani akar és van aki elnézi a párjának az érzelemmentes szexet. Kinek hol kezdődik az a határ amit már megcsalásnak tart.

2017. nov. 27. 17:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Szexuális töltetű beszélgetések
2017. nov. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
44%

A csók is az tud lenni, ha tudatosan csinálja.

Alkoholos befolyásoltságnál nem. Ha viszont úgy szexel mással, hogy engem kihagy belőle, akkor az. Inkább legyen egy 3-as, esetleg én nézzem passzívan, minthogy a hátam mögött. Persze utána lehessen fordítva is 3-as. :)


Az a megcsalás ami sosem derül ki és a megcsaló lelkiismeretét nem bántja, az vajon megcsalás? Vagy csak akkor az, ha kiderül? Jó filozófiai kérdés...

2017. nov. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Szájrapuszi

Csók

Szex

Gyengéd érzelmek (szerelem)

Taperászás ami több ölelésnél pl ha fogdoznà a párom fenekét vagy fordítva..

Flört

Szexualitással kapcs beszélgetések

Chat szex

Meztelen erotikus fotók küldözgetés egymásnak


L/20

2017. nov. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
Már ha a gondolat megfogalmazódik a fejében. Egy normális kapcsolatban ahol szerelem van abszolút nem gondolsz arra, hogy megcsald a párod valami jöttmenttel aki iránt semmit nem érzel. Aki elnézi a megcsalásnak bármilyen formáját, az egy naív szerencsétlen, aki elhiszi bármit kamuzik a párja. Minden formája elfogadhatatlan, és komoly párkapcsolat gondok állnak mögötte. Ha valaki eljut odáig, hogy megcsalja a párját, annak a kapcsolatnak régen nincs jövője.
2017. nov. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
15%

# 4/4 Nagyon fiatal, vagy nagyon naiv vagy?

Megcsalás? Ágy szélénél, ruha nélkül kezdődik.

2017. nov. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Gondolat alatt azt értem, hogy mondjuk találkozik egy csajjal, és az az első gondolat, hogy na vele ma este lefekszem. Attól függetlenül, hogy ez megtörténik-e végül vagy nem, a pasi megtenné. Nálam ez már megcsalás. Nem vagyok naív, és több éves párkapcsolatom van, soha nem fogalmazódott meg a megcsalásnak a gondolata sem.
2017. nov. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Flört. Kapcsolatban én sem flörtölök mással, szeretem a párom, és nem akarom, hogy szarul érezze magát. Csak azt várom el, amit megadok.
2017. nov. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

A 4#- est osztom pont mert nem vagyok mar fiatal se naiv.

Mara lett annyi onbecsulesem hogy ne turjem el se a szexchatet, se a ketertelmu beszolasokat, se a tarskeresozest.

Bennem gondolati szinten se merul fel, ahogy a mostani paromban sem.

2017. nov. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Kapcsolata és érzelmi töltete valogatja. Lehet már egy csók is, de lehet simán egy szexet is nem megcsalásnak venni, pl ha nyílt a kapcsolat, vagy édes hármas, vagy ilyesmi.
2017. nov. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
86%
A #4-es remekül megfogalmazta. Gondolom lányként írta, a szövegalkotási skilleket nézve.
2017. nov. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!