Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért van az, hogy szeretősdi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy szeretősdi után valaki sokkal elviselhetőbb lesz?

Figyelt kérdés
Pl depressziós nő, nem csinál semmit. Elmegy a szeretőjéhez, csinos lesz utána, kitakaritja a házat, főz, mos, jobb lesz a kedve.
2021. júl. 9. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Magany a depresszio oka
2021. júl. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%

Azért mert a szeretősdi a legjobb dolog ami történhet az emberrel. Elmulasztja a ráncokat, értelmet ad az életnek, motivál, segít takarításban is, tanulásban. Rák késői stádiumát is képes kezelni, köröm és lábgombát is gyógyít.


Köztudott hogy minden rossznak a magja a párkapcsolat. Ezért mihamarabb érdemes minden "párban" élő embernek beszereznie egy tartalékost, akivel megéli azt, amit nem tud/nem akar megbeszélni otthon és szakítani sem akar mert a komfort zóna húgymeleg sörét inni egyszerűbb, mint tenni a dolgokért.

2021. júl. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%

Nálunk ugyan én vagyok a szerető, mert nős férfival vagyok, nekem nincs rajta kívül senki, de sokszor én is ezt érzem.

Az tartja bennem a lelket, az motivál, hogy találkozunk, kitakarítok, gondolkodom, mit főzzek, kirittyentem magam, és mikor elmegy, is sokkal motiváltabb vagyok, mert feltöltődve hagy ott. Amikor nem jön, van, hogy fel sem bírok kelni kb.

2021. júl. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%
Boldogság.
2021. júl. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!