Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak, akik már megcsalták...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik már megcsalták a párjukat! Ilyen esetben már nem szerettétek a párotokat, vagy igen, csak nem bírtatok nemet mondani a csábításnak?

Figyelt kérdés
2021. júl. 14. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
de szerettem.
2021. júl. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Már nem szerettem.
2021. júl. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
En nagyon szerettem, de az a meghitt szeretet kiolte a vagyakozast. Nem is hianyzott a fellobbanas, tizenot evig nem. De egyszer feltort egy oriasi hianyerzet. Es az affer csodalatos volt. Kesz lettem volna meghalni azert, hogy valora valhasson. Es kozben szerettem a ferjem, es felajanlottam a valast, es egyutt sirtunk, hogy mi nem akarunk elvalni.
2021. júl. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
Én egy rosszlányhoz mentem el, vagyis 2-höz. De csak azért, mert tök jó nők voltak, a csajom meg ennyire azért nem volt az. Akartam másféle nővel is szexelni, de hülye lettem volna elhagyni, mivel nem akartam én mással kapcsolatot, csak dugni egy másféle nővel.
2021. júl. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán szeretem már, igazából a közös hitel tart össze minket. Szükségem volt valami újra, valami másra, ami kihúz a szürke hétköznapokból. 48F
2021. júl. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerettem.

Nem akartam nemet mondani. Miért ne lehetnék együtt több emberrel. Nincs az a pénz, amiért nemet mondanék a szerelemre, hiába van már 100 szerelmem.

2021. júl. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!