Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 18 éves lány vagyok és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves lány vagyok és a barátom 20 . Egy pár hónapja úgy érzem hogy elhidegültünk egymástól és már nem érzek iránta semmit mert úgy érzem nem szeret már csak arra kellek neki. Szerintem más nője is van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

#hát #mondani #Mindig késik este mondván hogy útlezárása van #ha meg az nincs akkor éppen a főnöke aztán egy munkatárs meg blablabla. Közben a sex után meg alszik is #és másnap én meg sétáhatok egyedül reggel 7:40 kor dolgozni.
2019. máj. 15. 22:21
 1/5 A kérdező kommentje:
Mindig késik este mondván hogy útlezárása van, ha meg az nincs akkor éppen a főnöke aztán egy munkatárs meg blablabla. Közben a sex után meg alszik is, és másnap én meg sétáhatok egyedül reggel 7:40 kor dolgozni.
2019. máj. 15. 22:24
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire rossz, meg azt hiszed megcsal és nem szereted minek vagy vele?? Szakíts basszus.

Mellesleg magyarul *szex-nek írják helyesen.

2019. máj. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha megterhelő munkája van ami jelenleg nekem is érthető hogy szex után már alszik inkább örülj neki hogy van kedve és ereje hozzá még este! 🙂
2019. máj. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
fél év aztán az nagy kapcsolat... Nálam minimum 5 évnél kezdődik a komoly.
2019. máj. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pár hónapja érzed?-Én az első jelnél , megérzésnél elköszönnék. Önérzeted hova tetted?
2019. nov. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!