Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak akik a szeretőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak akik a szeretőt választották a feleségük helyett! Miért?

Figyelt kérdés
Amikor bebukott tagadott mindent, más ismerősöktől visszahallva az indok az volt, fél eltiltom a közös gyerekünket tőle és elveszíti végleg. Akik hasonló helyzetben voltak, tényleg csupán a gyerek miatt tagadtátok a viszonyt vagy más oka is volt? Az új nővel hogyan jön ki a gyereketek?

2021. júl. 18. 06:59
 1/9 anonim ***** válasza:
46%

Nekem még van "szeretőm"

10 éve vagyok a feleségemmel most már, van egy 5 éves lányunk. A szeretőm a feleségem előtti barátnőm volt. Mindig tartottuk a kapcsolatot titokban. Aztán 4 éve meglátogattam. Nem tudom elengedni. Na meg a szexuális vágy amit inkább iránta érzek sem elhanyagolható.

Nem fogom elhagyni a feleségem mert nem akarom a kislányom elhagyni. Nagyon apás amúgyis, neki nem akarok fájdalmat okozni.

Úgyhogy marad minden így.

Volt pár éve mikor lebuktam, igaz csak beszélgetés derült ki más nem....

Megbeszéltük, tartottam pár hónap pihit aztán újra megkerestem az exem.

Ez van. De a gyereket nem hagyom el soha.

Úgyhogy igen, a gyerek az egy erős indok...

Az hogy a gyerek mennyire jön majd ki az új partnerrel szerintem nem általánosítható. A gyerektől és partnertől függ.

2021. júl. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Jobb volt mindenben, nem éreztem magam jól vele. Össze jöttem a mostani párommal és a két fél között ég és föld a különbség. Gyerek könnyen elfogadta az új párom, ráadásul jobban érzi magát velünk mint az anyjával.
2021. júl. 18. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Sokan azért "választják" a szeretőt, mert lebukás után kidobja az asszony. De ciki lenne bevallani, hogy nincs hova menni, jobban hangzik, hogy téged jobban szeretlek, téged választalak.
2021. júl. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%

1

Milyen megható történet, mindjárt telesírom a kispárnámat. Végig vágyakoztál az ex után, miért nem kezdtétek újra? Vagy ha nem lehetett, miért nem hagytad abba a vele való kapcsolattartást? Végig hazudtál a feleségednek, gratula.


Ezt meg nem értem, hogy miért mondják a férfiak, hogy soha nem hagyják ott a gyereküket. Miért hagynák ott (ti. azzal, hogy elválnak)? Nem lenne EZERSZER jobb a gyereknek, ha boldog apja (meg boldog anyja) lenne?

2021. júl. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Olyan ferfiaknak szol a kerdes, akik ebben a szituacioban vannak, de azert masok is idebofognek. Inkabb oruljetek, hogy oszinten leirjak. A kritikaitok nem erdeklik oket...
2021. júl. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
25%

5


Egyetlen hozzászólót illetett valaki kritikával (az 1-est), de történetesen pont ő az, aki úgy válaszolt, (hogy ne az általad választott "ideböfögött" kifejezéssel éljek), hogy egyáltalán nem ilyen szituációban van.

2021. júl. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
Én a szeretőmet választottam, akivel azóta együtt is élünk, és nagyon boldogok vagyunk. A házasságom teljesen kihűlt, csak éltünk egymás mellett, mint 2 lakótárs, az exfeleségem is tudta, érezte, hogy nem igazán jó már együtt 18 év után, a közös gyerekünk miatt tartottunk ki, és a közös hitel miatt. Ettől függetlenül nem vagyok büszke magamra, hogy szeretőm lett, egyáltalán nem így terveztem, nem kerestem senkit, egyszerűen csak berobbant az életembe Ő, és pár hónap után tudtam, hogy Ő kell nekem, vele akarok élni. Színt vallottam a feleségemnek, aki különösebben nem akadt ki, mindent normálisan meg tudtunk beszélni, anyagiakat, gyerekkel kapcsolatos dolgokat is. A gyerek is jól kijön az új párommal, közös programok vannak, jól érzi magát velünk. Az már más kérdés, hogy azóta az exfeleségem "bekattant", és mostmár hogy látja, milyen jól megvagyunk, újra akarná kezdeni, és ott tesz keresztbe, ahol csak tud, de szerencsére sehol sem jár sikerrel. Olyan oldalát ismertem meg a válás óta, amit sosem gondoltam volna, pedig ő is beismerte, hogy az lesz a legjobb, ha elválunk, és új életet kezdünk.
2021. júl. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Csak azért vagyunk együtt, mert azt mondja vagy szerelem és együtt, és minden elvemet megszegem, behódolok, hűtlen leszek magamhoz, stb, vagy nem láthatom a gyerekem 18 éves koráig.


Hát naná, hogy a szeretőt választom, aki tiszta szívből szeret és elfogad és jót akar nekem.

2021. júl. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
65%

8

Tessék? Ezt csak én nem értem?

2021. júl. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!