Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van aki családosként a szerető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki családosként a szeretőjét választotta?

Figyelt kérdés

Tehát házasság , gyerek mellől álltál fel?

Megbántad? Vagy sikerült?

Nehéz volt?

Próbáltad még előtte megmenteni a házasságod?

Mennyi ideig őrlődtél?



2021. máj. 13. 11:42
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
82%

Igen, pl. én. Házasságból léptem ki, egy gyerekünk volt, már viszonylag nagy. Egyetlen percre sem bántam meg, bár nem volt könnyű összehozni anyagilag, de végül az exem is megértette, hogy lakótársakként nincs sok értelme tovább húzni egymás idejét. Egyébként voltak próbálkozásaink a házasságunk megmentésére, de úgy igazán egyikünk sem akarta már, csak a gyerek, meg a közös ház miatt gondoltuk úgy, hogy érdemes még adni esélyt. 6 hónapig agyaltam, hogy lépjek, vagy ne, végül léptem, és nem bántam meg, jó döntés volt.


Amúgy rengeteg kérdés van ezzel kapcsolatban szinte minden nap, nagyon pörög a megcsalás kategória, és szinte mindegyik kérdés ugyanazt fejtegeti... szóval bőven van miből szemezgetni, válaszokat olvasni, ha még van kérdésed a témában.

2021. máj. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igen, olvasgatok, de erre nem adott ki találatot. Szóval kössz, hogy leírtad
2021. máj. 13. 11:52
 3/43 anonim ***** válasza:
70%

Tudok ilyen fickóról. Fiatal csajjal állt össze, azt mondta feleségének, hogy neki még van joga szerelmesnek lenni. Csajszi kiforgatta minden vagyonából, most alkesz lett és utcán él.

De ez csak egy példa, sok másnak jobb lett az élete. Tanulság belőle, hogy nem mindegy ki a harmdik fél, illetve csak akkor lépjél, ha képes vagy egyedül élni.

2021. máj. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:

akkor lépjél, ha képes vagy egyedül élni


Igen, ezzel egyet kell értsek :/

2021. máj. 13. 12:09
 5/43 anonim ***** válasza:
71%

Szintén váltam a harmadik miatt, de megbántam. Amíg csak alkalmilag találkozgattunk, szinte tökéletesnek tűnt. Együtt élve egy féltékeny, trehány hisztérikát ismertem meg. Egy darabig erőltettem, mert nem akartam elfogadni, hogy ezért hajítottam el mindent. De pár hónap után nyilvánvaló lett, hogy rossz cserét csináltam.

Azóta volt már két barátnőm, de ezek se tartottak 2 évnél tovább.

Válás óta valahogy félembernek érzem magam. Még mindig sokat gondolok arra, hogy mit kellett volna tennem, mit rontottam el. Mai napig sokszor felhívnám, hogy valamit megbeszéljek vele. Rendszeresen álmodok is róla. Pedig mikor együtt éltünk, már hónapok óta nem is kívántam úgy.

2021. máj. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:

"rossz cserét" ? :O


Szerintem te ott rontottad el, hogy jobbat akartál nem pedig jót.

Okkal váltál hidd el. Szerintem most sem működne

Lehet barátként hiányzik

2021. máj. 13. 12:20
 7/43 anonim ***** válasza:
51%
Még nem jutottam el odáig, gondoltam már rá egy párszor, de valahogy úgy vagyok vele, hogy nem biztos hogy megadná ugyanazt azért érzést, mint így szeretőként. Nem lenne az az izgalom, mint most. Attól tartok, hogy gyorsan ellaposodna esetleg és akkor két szék között a földre ülnék. Erre szokták mondani hogy lakva ismeri meg az ember a másikat. Lehet hogy hosszú távon nem passzolnánk. F
2021. máj. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
75%

Az ilyenek általában ráfáznak, de meg is érdemlik. Ezt hívják karmának. Apum is lelépett az új nővel, 7 gyötrelmes évet húzott le vele, a nő pszichés beteg volt, a végén szétverte a házat és testileg is bántalmazta apumat. Anyum ezzel szemben befutott üzletasszony lett, boldog párkapcsolattal, és sosem hagyott minket cserben, támogat a mai napig.


Ha valaki már nem érzi jól magát a kapcsolatban és megjavítani sem sikerül, akkor legyél elég tökös és korrektül lépj ki. A gyerekről pedig utána is gondoskodj és foglalkozz vele, hiszen a te gyereked.

2021. máj. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:

7 De ezek szerint a pároddal sem passzolsz, nem?


8 Nem tudom milyen sértettség munkálkodik benned és hogy miért örülsz ennyire apukád rossz sorsának, de én inkább rád nem mondok most semmit

(zárójelesen jegyzem meg, senki sem beszélt gyerek elhagyásról, ezt felnőttként azért már meg kellett volna emésztened)

2021. máj. 13. 12:28
 10/43 anonim ***** válasza:
82%
#9 ne legyen sértettség az apám iránt, amiért lelépett és nem támogatott minket? Ellenben az új nőjét és annak a gyerekeit igen? Ha szerinted ez olyan dolog, amit “meg kéne emészteni”, akkor kívánom, hogy hagyjon ott a párod és egyedül kelljen nevelned és eltartanod a gyerekeidet :D
2021. máj. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!