Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tisztába vagyok, hogy mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tisztába vagyok, hogy mindent elveszítek ami számít, de mégis nem hagy nyugodni valami de miért?

Figyelt kérdés

2,5éve vagyok együtt barátnőmmel, és a kapcsolatunkat tökéletesnek mondanám. Nem vitatkozunk, minden tökéletes, azonos világnézetünk van, tényleg minden rendben van. Hónapos szinten barátokkal össze szoktunk rázódni iszogatni, beszélgetni stb. Az egyik barátomnak a húgával beszélgettünk minden alkalommal jókat, de csak az ilyen napokon, ezen kívül semmi. 1év telt el amióta így ritkán beszélgetünk, néha barátnőm is eljön velem, de olyankor a lány akiről szó van nem jön. Először furcsáltam, aztán legutóbb mikor egyedül mentem ismét ott volt, és kiderítettem mindent, szándékosan nem jött, és meg is van ennek az oka. Flörtöltünk, simogatta a lábam, megfogta a kezem titokba, és kettesben többször mondogatta hogy miért vagyok kapcsolatban és ilyen helyes, hogy nagyon kíván stb. Egy modell lányról van szó, alig bírtam ellenállni de megtettem. Megmondtam neki hogy mindent elvesztenék ha megtenném, és ez így is van. Megértette, de egyszerűen mindketten belül akartuk egymást, flörtölt tovább ezt kihasználva. Vége lett az estének azóta szokásunkhoz híven semmi kommunikáció. Azt szeretném megtudni tőletek, hogy miért születtem ilyen nyomorultnak, és gyengének, hogy megtudja inogtatni egy tényleg gyönyörű lány a kapcsolatom az igazi szerelmemmel? Miért van bennem ez a férfias ösztön, hogy legbelül ha nem lenne mit vesztenem, félreléptem volna? Hogy tudom ezt a szex tapasztalat iránti vágyamat semlegesíteni. 20as éveim közepén járok, és ez az érzés, hogy más lányokra is kíváncsi vagyok szex téren egyszerűen egyre csak erőssödik bennem. De én ezt nem akarom, egyszerűen nem szabad. Az igazival vagyok együtt jelenleg, de miért mégis mi a fenéért inog meg a kapcsolatom a barátnőmmel egy ilyen esetben. Ezzel csak én vagyok így? Ha megteszem, bűntudatom lesz, lehet hogy kiderül, lehet én nem bírnék a szemébe nézni, nem tudom, de ha meg nem teszem meg, lehet később megbánom vagyis folyamatosan bennem lesz hogy miért nem tettem meg. Nekem barátnőm a második, neki meg én az első, úgy érzem korán találtam rá, és mostmár ha rosszul döntök elveszítem őt egy életre és azt nem akarom mert őszintén szeretem a lelkét, szívét, őt magát!

Ti mit tennétek? Tudom mi a jó döntés, de miért nem tudom csak simán azt választani?



2021. júl. 19. 21:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%

"Flörtöltünk, simogatta a lábam, megfogta a kezem titokba, és kettesben többször mondogatta hogy miért vagyok kapcsolatban és ilyen helyes, hogy nagyon kíván.."


te ezzel már megcsaltad a bnődet, nemcsak a félrekefélés csalás, hanem ez is.


miért?


mert a farkad vezet, és közel sem olyan tökéletes a kapcsolatod, mint ahogy hiszed.

2021. júl. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
Ne talizzál vele többet mert nem fog a kukikád a naciban maradni.
2021. júl. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%
Magamból indulok ki, és nő vagyok. Tobb éves kapcsolatomban akkor kezdtem érezni, hogy valami nem jó, amikor először fantáziáltam egy közös baratunkrol. Nem csaltam meg, de aztán pár hónapra rá szakítottam vele. Nem azt mondom, hogy nálad is ez a veszély áll fent, de azért elgondolkodnek, mert tudott ez a lány majdnem felredugasra csábítani.
2021. júl. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%

Nekem inkább az a furcsa,hogy te ezt ilyen traumatikusan kezeled.

A szép lány egy kis ócska k.rva,csak a körmét élezgeti rajtad,te meg ezen nem látsz túl.Megszerez aztán továbblép.

Az egy dolog,hogy egy jó külsejű nő megmozgat benned dolgokat,de ha eldobsz valami igazán jót,akkor azt ne egy hulladékért tedd.

Az összes jó tulajdonsága annyi,hogy modell lány?

Te meg itt dilemmázol..

2021. júl. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
79%

Hiába bizonygatod magadnak is, hogy a barátnőd számodra az igazi és őszintén szereted, ilyen kevés idő után nem ingatna meg semmilyen másik lány, ha valóban így éreznél.

Nem muszáj komoly kapcsolatban lenni huszonévesen. Szakítsatok, és éld ki magad. Ha "egymásnak vagytok teremtve", majd összejöttök pár év múlva, ha lenyugodtál.

2021. júl. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
95%
Akármennyi partnered lesz, midig lesz olyan, aki felkelti a figyelmed és a kíváncsiságod. Szóval ez egy örök dilemma és mindig döntened kell, hogy mi ér többet. Ha lefekszel azzal a lánnyal, akkor viszont legyél egyenes és egyből mondd el a barátnődnek, sőt legjobb lenne inkább előtte tisztázni vele a helyzetet.
2021. júl. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
57%
Fiatalon jobb kielni magadat es fejeseket ugrani aztan ha mar megvolt mindenki akkor leszel kész igazan komolyra csak.
2021. júl. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Igazatok van, meg se érdemlem. Meg abban is hogy valószínűleg egy alkalom lenne az egészből, de én nem is szeretnék kapcsolatot vele, csak egyszerűen a kíváncsiság tombol bennem. De érzem ahogy telik az idő kezdem elfelejteni ezt az egészet, de nem bírnám ki hogy ne találkozzak vele újra valamiért legbelül… de elveszteni se akarok s barátnőmet. Ki kell tartsak, vagy az életem bánja.
2021. júl. 20. 03:41
 9/19 anonim ***** válasza:
21%
Minél jobban ellentmondasz, annál jobban akarja. Ezek a csajok, azt hiszik mindent megkapnak. Én húznám az agyát a helyedben. Légy te a domináns és ne fektesd meg, attól nagyon kilesz.
2021. júl. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
47%

Ilyen az emberi természet,kíváncsi és megkíván tiltott dolgokat is.

Ezért is mondom itt sokadszorra is,mikor a hűtlenség felbukkan egy

kapcsolatban, mindenki csak az azonnali kirúgást harsogja..

Miközben bárkivel előfordulhat hogy egyszerre két embert kíván,akár szeret

is...Nem csak az aszerelem,hogy birtokolsz valakit,sőt,főleg

nem az..

20 évesen már fülig szerelmes voltam a mostani páromba,és egyszerűen

nem is tekintettem férfiként vagy 25 évig egyetlen férfira sem,

szóval ez nekem amúgy fura,hisz még nagyon az elején

vagy a kapcsolatodnak,szerelmednek...

Mi lesz akkor később? Igazából mondhatjuk hogy felejtsd el,

de úgyis rajtad fog múlni mit teszel.

Mivel ilyen lekizős vagy,nem ajánlanám amúgy a félrelépést.

2021. júl. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!