Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a barátnőmet......

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátnőmet... Elmondtam neki, de a reakciója teljesen más volt, mint ahogy azt vártam. Mi lehet ennek az oka? 20F

Figyelt kérdés

Egy éve vagyunk egy pár. Két héttel ezelőtt megcsaltam a barátnőmet, egyszeri alkalom volt azzal a bizonyos lánnyal. 5 éve ismerem, osztálytársak voltunk a gimiben és azóta is tartottuk a baráti kapcsolatot. Az a lány 3 hete szakított a barátjával és megkért, hogy beszélgessek vele személyesen, mert rajtam kívül nincs más fiú, akinek ezt elmondhassa. Átmentem hozzá egyik délután, először beszélgettünk az érzéseiről, de szex lett a vége. Olyan gyorsan történtek az események, hogy nem tudtuk, hogy mit csinálunk. Most jöhetnek a kommentek, hogy "márpedig ha szereted a barátnődet, akkor soha nem csalod meg".. Tudom, hogy nem szabadott volna engednem neki... De megtörtént és nagy botlás volt.

Most már kezdem érteni, hogy miért nincsen férfi és nő között barátság. Mindketten tudtuk, hogy nem lehet folytatása, és meg nem történté tekintettük az eseményeket. Azóta nem is beszélgettem chaten.

Teljes bűntudatot éreztem és a barátnőm észrevette, hogy másképp viselkedek. Megkérdezte szombaton, hogy mi bánt engem.

És én elmondtam neki, hogy megcsaltam. A kérdései nagyon furák voltak és egyáltalán nem vettem észre rajta, hogy dühös rám. Első kérdése az volt, hogy mióta ismerem a lányt, utána kérdezett a külsejéről és a foglalkozásáról. Kérdeztem, hogy miért nem mérges rám, csak annyit mondott, hogy örül, hogy volt bátorságom elmondani.

Ezután még furcsábbat kérdezett, hogy milyen volt vele együtt lenni. Őszintén elmondtam, hogy hosszútávra sosem tudnám azzal a lánnyal elképzelni a jövőt, maximum barátok lehetünk ezután is. A válasza erre csak annyi volt, hogy ettől függetlenül még mindig szeret és nem akarja, hogy szakítsunk emiatt.

A reakciója nagyon furcsa volt, nem akartam elhinni, azt hittem, hogy azonnal szakítani akar. Vagy ha szakítani nem is, de 1-2 hétig külön lenni.

Már gondoltam arra, hogy ő is megcsalt és ezért nem olyan mérges rám. Lehet, hogy azt érezte, hogy most visszakapta, amit megérdemelt. És arra is gondoltam, hogy a nőket is szereti, bár ennek mennyi az esélye?

Nem szeretnék szakítani vele, mert csak őt szeretem, az a lány semmit sem jelentett a számomra előtte sem, csak egy régi baráti kapcsolatot.

Nem beszélgettünk azóta erről, úgy csinál, mintha nem is vette tudomásul a megcsalást.

Mi lehet a háttérben? Vajon ő is megcsalt engem? Tanácstalan vagyok, de örülök annak, hogy együtt maradtunk és, hogy nem romlott meg a kapcsolatunk.



2021. júl. 28. 08:59
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
97%

Most szerinted, belelátunk a barátnőd fejébe?


Örülj neki, ha jól végződött a dolog, semmi egyebet ne csinálj.

2021. júl. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
86%
Röhögném ő is félrekefélgetne. Akkor tényleg összeilletek.
2021. júl. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
90%
Lehet előáll majd a nyitott kapcsolat lehetőségével.
2021. júl. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
88%
Ez a tipikus reakció, hogy "biztos ő is megcsalt", hát elárulom, hogy nem. A barátnőd nagyvonalú volt és túllépett, a kérdéseiből látszik, hogy tudta, mi fog történni. Inkább örülj, hogy nem baxott ki.
2021. júl. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem örülj hogy ezek után egyáltalán meg bocsátott. Ne azon agyalj hogy vajon miért, de ha kíváncsi vagy kérdezd meg, szerintem ezek után neki se lenne értelme tagadnia ha valóban megtörtént volna. De azért el gondolkoznék rajta hogy mi értelme van ennek a kapcsolatnak, ha csaljátok egymást. Valami nincs rendben. Lehet hiányzik valami. Jobb azt meg beszélni mint félre lépni. Neked is tudnod kellett volna irányítani magad, ha tényleg szereted a baratnődet.
2021. júl. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
85%

Én is ilyen voltam, mind a két oldalon álltam már. Könnyedén meg tudtam bocsátani a páromnak amikor őszintén bevallotta, hiszen hatalmas bátorság és gerinc kell ahhoz, hogy bavalljuk a hibáinkat. Ha kellően érett gondolkodású akkor a kérdésekre adott válaszaidból könnyedén leszűri, hogy valóban bánt-e vagy csak lazán veszed az egészet. Látta rajtad hogy bánt, majd bevallottál őszintén mindent. Ő pedig éretten kezelte. De ezentúl legyél óvatosabb, hiszen egyszer megbocsátható de ha ismét előfordul akkor már úgy fogja érezni hogy nem is bántad igazán és hogy azt hiszed, hogy bármit megtehetsz vele. Második bocsánat nem lesz.


Becsüld meg a barátnődet, mert nagyon ritka, hogy egy lány nem indít féltékenységi hadjáratot vagy hiszti rohamokat egy ilyen eset után. Kevesen tudnak megbocsátani, ami érthető. De ő megtette szóval kívánom hogy legyetek nagyon boldogok még nagyon sokáig 😊

2021. júl. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
95%

Èrdekes


Màs èrzelmi dologgal kapcsolatban is màs a felfogàsa?

2021. júl. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

7-es mire gondolsz pontosan?

A személyisége is barátságos, segítőkész, kicsit visszafogott és szorgalmas. Nagyon okos lány, többször zavarba ejtően. Idén érettségizett, emelt szinten a matematikát megírta ötösre. (Én meg előtte milyen büszke voltam a középszintű négyes matek érettségimre :D)

A kémia is jól működik köztünk.

Az elején nagyon félénk volt, az első 3-4 alkalomkor csak lámpaleoltás után volt hajlandó lefeküdni velem, de egyre nyitottabb volt felém.

Előttem volt még egy pár hónapos kapcsolata, állítólag nagy csalódás volt neki. Az a fiú unalmasnak látta őt. Nem látta meg benne azt az értéket, amit én már a párkapcsolat előtt észre vettem.

Szerelmes vagyok belé, azonban az elmúlt két hónapban elég sokat van elfoglalva a diákmunkáival, sok mindent be szokott vállalni.

Falusi környezetből származik (amikor összejöttünk, azt hittem, hogy csak viccel, nem mondtam volna meg róla, hogy falusi).

2021. júl. 28. 11:00
 9/24 anonim ***** válasza:
95%

Èrzelmi dolgokra gondoltam, EQ-ra

Empàtia, èrzès, àtèrzès.


Nem egy túlsàgosan is racionàlis gondolkodàsu lânyról van szó?

2021. júl. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
86%
Én egyáltalán nem zárnám ki azt a verziót, amiben te is gondolkodsz, azaz, hogy azért fogadta nyugodtan, mert ő is megcsal/t.
2021. júl. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!