Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Félre-lépjek-e ? Szeretem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félre-lépjek-e ? Szeretem a páromat, de vágyom más nőkkel is szeretkezni. Évekig hűséges voltam, de jó-e az, hogy csak vágyakozok.

Figyelt kérdés

2021. aug. 2. 20:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Mar nem szereted, ezert az otlet. Foleg hogy mas pasiknak is atendeger. Mar nem vagy ra feltekeny, mar nem erdekelne ha mas pasi elvinne, vagyis mar nem kell neked ez a no. Hagyd el. Nem azert mert kell mas, hanem azert mert o mar nem kell.
2021. aug. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
14%

"nekem az a fura hogy egyes férfiaknak elég 1 nővel szexelni 50 évig. Miközben téli az utca szép nőkkel, és szeretem a változatosságot."

Nekem meg a kapcsolatfüggőség a fura.

Sok ember szinte mindent elnéz a párjának, csak ne legyen egyedül.

A nyitott házasság a 21. században nem annyira elítélendő, mégis sokan nem mennek bele, közben meg nem tudnak arról, hogy mégis abban vannak, csak nem tudnak róla.

A hűség is egy baromság, ha megbízol a párodban akkor mersz nyitni, de ha nem, akkor nem stabil a kapcsolatod.

A kapcsolat arról szólna, hogy a másikat boldoggá tegyük, mindent megadjunk neki amire vágyik, legyen az akár egy másik nő vagy pasi, sokkal jobban feldobná a kapcsolatot is.

Csak ugye az ember önző, mert a hűség a saját érzéséről szól az embernek, nem szeretne magának lelki sérülést.

2021. aug. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
66%

Ha megtennéd, tedd meg!

De mondd is el neki, h tudjon róla!

2021. aug. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem ez hülyeség, hogy ha ez eszébe jutott ez akkor nem szereti a párját. A szeretet és a vágy teljesen külön dolog. Lehet valakit szeretni évek óta, de ha megpillant egy csinos nőt, vagy nő esetében egy férfit, aki megtetszik neki szerintem attól eszébe juthat az embernek, hogy ha nem lenne a párja lefeküdne az illetővel. Az már más kérdés, hogy meg is teszi vagy csak ábrándozik róla. A fantáziálás nem bűn, a bűn az ha meg is teszi. De szerintem rengeteg olyan is van aki nem mond nemet a csábításnak, és mégis szereti a párját. Legfőképpen férfiak esetében. Ők gyengébbek ezen a téren, nehezebben mondanak nemet.
2021. aug. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
66%

Imádom az ilyen kérdések alatt mindig van egy 12-eshez hasonló barom aki írja a hulyesegeit 😃

Kérdező hagyd el, szegény lány normális pasival legyen ne ilyen gyökérrel mint te vagy, ennél jobbat érdemel

2021. aug. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
9%

Miért lenne baromság?

Csak a nők társítanak érzelmeket a szexhez, a férfiak nem.

Attól, hogy valaki vonzó, kívánatos még nem jelenti azt, hogy vele élném le az életem.

Annak több értelme van, ha a pasi újdonságra vágyik, kevesebb otthon a szex is, mert már unja azt a pu ncit így inkább elnyomja ezt magában ami a veszekedéseket generálja?

2021. aug. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
76%
Az ilyenek akkor ne legyenek kapcsolatban de kérlek ne vegyél minden férfit egy kalap alá szerencsére nem mindegyik ilyen gyökér! 😃
2021. aug. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!