Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 15 éve vagyunk együtt, Férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éve vagyunk együtt, Férjem autójában találtam férfi vagy fokozó tablettát amiből hiányzott 3 db ! Amikor meg kérdeztem mi ez ő nem tudja stb utána be vallotta az övé ! Majd be vallotta az övé be vette de nem voltunk együtt ?!

Figyelt kérdés

#hazugság #átverés #megcsalás #Vagy fokozó #15 éve házas
2021. aug. 14. 16:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
És mi a kérdés?
2021. aug. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
És most ezzel mi mit csináljunk?
2021. aug. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
#1 hát hogy biztos megcsalta valakivel, akire még a farka se állt fel.. ezért kellettek a tabletták. Egyszerre 3at vette be, mert annyira bűn ronda volt a másik nő vagy férfi.
2021. aug. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

szóval...


vagy már nem áll fel rád, vagy alapból gondok vannak.-


De lehet, hogy csak téged nem kíván :)

2021. aug. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
Gondolj bele, ha neked se kell, akkor kinek kellene? Azért vette be, hogy ki tudja verni, mert anélkül már az se megy.
2021. aug. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
Talán rá kellett volna kérdezni, hogy akkor mikor/kivel használta. Ha úgy érted, hogy abban az időszakban nem voltatok együtt mert szakítottatok, akkor semmi közöd hozzá, nem csalt meg.
2021. aug. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
3x dugott valakit/valakiket.
2021. aug. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
30%
Fiúként mielőtt elvesztettem a szüzességem, izgulós voltam és nem állt a cerka, nem voltam jó pasi, nem voltak szép barátnőim, az orvos írt jó drága gyógyszert,mert testileg minden rendben de mégis....Na én is ellőttem 2őt úgy hogy nem volt szex este mert a barátnőm lemondta a randit vagy nem úgy jött ki a lépés. Azt több órával az aktus előtt illik bevenni....szóval azt hitte lesz valami és mégsem volt veled
2021. aug. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Kellett a hétvégi kis túlóráihoz, céges rendezvényekhez... Ergo a nála minimum egy tízessel fiatalabb, dögös kolléganőjéhez, akivel a hátad mögött levelezik... Vagy mit szeretnél hallani?!
2021. aug. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok én vagyok a kérdező csak nem tudtam hosszabban írni kérdést! 15 éve együtt vagyunk van 3 lányunk a legkisebb 1 éves !

Jött egy megérzés hogy meg csal soha nem nyúltam az autójába ki mentem benn volt a tabletta hiányzott 3 db

Egy volt benn ősze törte el dobta ő nem tudja mi ez ki vettem a kukából mondtam be vizsgaltatom és közbe néztem a neten milyen gyógyszer ez ! Utánna el mondta az övé de velem akarta ki próbálni de amikor be vette nem voltunk együtt az első tablettát majd azt mondta hogy a családi nyaralason vett be 2 db mert nem érzett egytől semmit de szinten nem voltunk együtt ?!

Majd azt mondja Bp vette ami valószínű hogy nem majd a sztori körül 6 fele verzió van hogy ő mikor hogy vette be ,,, bele kevertem egy ilyen tablettát az italába amiről nem tudott majd rá 50 percre állt a kis legény ahogy kell ,,,,, majd ő be vett magától is egyet másnap h lássam nem áll fel ! Akkor nem is történt semmi

Ki kertem a telefonszám listát semmit nem találtam benne csak anyit hogy amikor azt mondta ki megy elintézni egy telefont erről a számról nem volt hívás valószínű más telefonja van el ment hazugság vizsgálóra Bp re ami azt hizta ki hogy igazat mond ,,,, nem tudom nekem nagyon fura ez az egész nem vagyok egy elveszett nő és jó volt a sexuális életünk is !! Ti mit gondoltok

2021. aug. 15. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!