Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van értelme az anyagcsere...

Van értelme az anyagcsere fokozó tablettáknak?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 3. 08:57
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Normálisan eszek és edzek is, szóval ezt ne írjátok, hogy azt kéne elkezdenem inkább. Arra vagyok csak kíváncsi, hogy ez tenne e hozzá, vagy teljesen felesleges.
2021. ápr. 3. 09:01
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen tabletta, gyakorlatilag hashajtó, amitől a hasznos tápanyagok, vitaminok sem szívódnak fel. A rendszeres hashajtás függőséget okozhat, inkább ne kezdj bele.
2021. ápr. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:) azt is hogy nem kezdtél el papolni hogy hülye vagyok,hanem válaszoltá a kérdésre!:D ez itt külön nagy kincs. Ment a zöld:) azt esetleg tudod, hogy van e valami ami a normál étkezés és az edzés mellett segít kicsit fogyni, vagy elég, ha azt normálisan tartom? Köszi!:)
2021. ápr. 3. 09:13
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen! A legfontosabb a legegyszerűbb, igyál sok vízet (3-4dl/10kg).
2021. ápr. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2021. ápr. 3. 09:23
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos tényleg nincs sok értelmük, ahogy az egyes is írta. A sport, megfelelő étkezés, sok folyadék, esetleg plusz rost segít egyedül hatékonyan hosszútávon. Ráadásul mind egészséges is. Ha teás vagy, akkor napi 1 bögre zöldtea is jót tesz, de az sem csodaszer.

A legeslegjobb az izom mennyiség növelése, mivel az izom nagyon magas energiaigényű szövet, így nagyon hatékonyan növeli az alapanyagcserét. Nem mellesleg pedig attól lesz valaki igazán formás is :)

2021. ápr. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, arra nagyon figyelj, nehogy valami pajzsmirigyműködést fokozó cucc legyen a tablettában! De legjobb, ha ilyeneket nem fogyasztasz.


Való igaz, hogy a fokozott pm. működés gyorsítja az anyagcserét, viszont ha egészségesen ilyet beveszel, később nagyon megbosszulja magát. A szívedtől kezdve egy csomó más szervet is károsíthat, nem éri meg....

2021. ápr. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem nem, nem veszek semmit :) elég drága és megerősítettetek benne, hogy nem jó :D köszi!
2021. ápr. 3. 13:57
 9/12 anonim válasza:
49%
Szervusz! Lehet, hogy tudok segítségedre lenni "véletlenül". Nekem pont híznom kéne, rendszeresen végzek súlyzós edzést, és hogy besegítsek, ezért használni kezdtem marhahúsból kivont fehérjeport (a tejből kivont problémás). Kicsit gyorsabb izomnövekedést tapasztaltam, a súlyom viszont csökkent. Ez a por besegített az emésztésnek is, ami amúgy is gyors nálam, ezért is vagyok sovány. Van benne emésztést segítő B-vitamin is, ha jól értettem. Szóval butaságom miatt ellentétest hatást értem el, Neked viszont pont ez segíthet. A 2300 gr-os doboz végén járok, előtte próbára vettem 1 kg-t, örültem, hogy jobbá tette az emésztésemet. Ha több infóra van szükséged, írj privátban, sok sikert!
2021. ápr. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha úgy gondolod, lassú az anyagcseréd, meg kellene nézetni, nincs-e pajzsmirigy-alulműködésed!
2021. ápr. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!