Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megtennétek ezt azzal, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtennétek ezt azzal, aki átvert?

Figyelt kérdés
Átvert egy pasi, van nője, de nem tudtam, sokáig próbálkozott, össze is jöttünk, beleszerettem, de kiderült, hogy van valakije. A jövőt tervezte velem, erre hazugság volt minden. Szemétség, ha odamegyek hozzá, és azt mondom, szerintem el kéne mindent mondani a nőjének? Csak ennyit mondanék, hogy kicsit érezze mit tett. Persze soha nem mondanám el a nőnek, csak a pasinak akarok egy kis rossz érzést, én nagyon szenvedek miatt most. Ő meg kb vigyorog ha meglát, mintha büszke lenne magára.. szóval gáz lenne ezt megtenni szerintetek?
2021. aug. 25. 07:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%
Nyugodtan megmondhatod a nőnek. tudja csak meg, kivel van.
2021. aug. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nem akarok balhét, csak a pasinak akarok egy kis rossz érzést, ha már ő engem ennyire megalázott.
2021. aug. 25. 08:09
 3/22 anonim ***** válasza:
93%
Mondd el a nőnek, ha már így átvert.
2021. aug. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Ezt ne írjátok, nem akarok ekkora szemét lenni, és csak annyit akarok, hogy a pasi szenvedjen kicsit. Csak nem tudom, hogy ez gáz, én is lesüllyedek egy rossz szintre, vagy megérdemel ennyit?
2021. aug. 25. 08:24
 5/22 A kérdező kommentje:
Egyébként mint kiderült, terhes is a nő, valószínűleg ezért szórakozott velem a pasi, szóval emiatt se akarom a nőnek elmondani, végén elvetél aztán én leszek a hibás.
2021. aug. 25. 08:26
 6/22 A kérdező kommentje:
De a pasi emiatt még inkább stresszben lenne, hogy nehogy kitudódjon a dolog, ez pedig jó lenne, szenvedjen csak.
2021. aug. 25. 08:27
 7/22 anonim ***** válasza:
83%
Ne aggódj, az ilyen pasi nem stresszelne semmit. De te legyél csak becsületes és jófej. Ez a nők dolga, nem?
2021. aug. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Nagy valószínűséggel tudja már a párja, csak max nem meri bevallani magának vagy tesz rá valamiért.

A pasast töröld mindenhonnan, ne találkozz vele többet és könyveld el, mint egy nagyon jó leckét.

2021. aug. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%

a nők és a szenvedés....ezért kapnak vissza hatványozottan mindent a férfiak.

Szerintem gyilkold meg, addig úgysem nyugszol.

2021. aug. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Hát bocs, de nem én voltam vele gerinctelen. Vagy úgy gondolod?
2021. aug. 25. 09:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!