Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Párkapcsolatban élő nők. Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élő nők. Ha feltűne egy átlagos kinézetű férfi, aki rendkívül gazdag lenne és lenne egy esélyetek hogy lelépjetek vele, megtennétek?

Figyelt kérdés
2020. márc. 1. 19:24
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
87%
nem
2020. márc. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
80%
Es akkor mi lenne? Mit nyujtana? Hat ez az! Nem.
2020. márc. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
87%
Nem. A büdös életben nem fogom megérteni, hogy nekem miért jó, ha valaki más gazdag. Már többször kérdeztem, senki nem mondta meg, hogy vándorol át az én bankszámlámra a gazdag ronda ember pénze.
2020. márc. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Nyilván azért vagyok a párommal mert őt szeretem és nem kell más. Ami meg az anyagi részt illeti amit akartam megteremtettem magamnak.
2020. márc. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
69%
Nem. A férjem nem azért választottam, mert olyan az anyagi helyzete, amilyen, hanem mert ő illik hozzám leginkább az általam ismert férfiak közül, mellette érzem igazán jól magam, vele terveztem és tervezem továbbra is a jövőm, és ennek csak egy igen minimális szeletét teszik ki a pénzügyek. Hiába gazdag valaki, ha nem érzek őszinte lángoló szerelmet még évek múltán is (mint ahogyan a férjemmel kapcsolatban érzek), ha nem érzem magam megbecsülve, szeretve, ha nem tudunk éjszakába nyúlóan beszélgetni, közös butaságokon nevetni, közös programokat szervezni, ami mindkettőnknek fantasztikus élmény. A "rendkívül gazdag" az tök jól hangzik, de valójában a párkapcsolathoz nem igazán ad hozzá, max annyit, hogy talán jobb környéken szebb és nagyobb házban lakhatunk, és talán nagyobb és drágább autóval járhatunk, de így ennyi, az meg nem valami számottevő a kapcsolat szempontjából.
2020. márc. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
42%
Szingli vagyok, és nem zavar, ha átlagos kinézetû, én is az vagyok. Ha a személyisége is szimpi, akkor összejönnék vele.
2020. márc. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
77%

Nem.

Nyilván azért vagyok együtt a párommal, mert őt szeretem.

2020. márc. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
69%
Minek lépnék le vele? Pár hónap románcért?
2020. márc. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
28%
Ez a gyk. Itt soha, egy nő sem lép félre. Kivéve, ha épp kérdést ír ki...
2020. márc. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
79%
Én is szeretném megkérdezni, hogy mi jó nekem abban, hogy ő gazdag? Én attól nem leszek gazdagabb.
2020. márc. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!