Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalásnak számít ha szakítá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít ha szakítás alatt volt alkalmi kapcsolatom?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok és a barátom is. Nagyon összevesztem vele mert ő távol akart tovább tanulni és én meg itt közel,300 km lett volna. Én megmondtam hogy így nincs értelme az egész kapcsolatnak mert 1 év múlva már áthidalhatatlan lenne a távolság,jobb szakítani amíg nem fáj.

Szóval szakítottam aztán nagyon magam alatt voltam és barátnőim elhívtak bulizni hogy felviduljak ott megismertem egy fiút aki szerintem kihasználva érzelmi gyengeségem kikezdett velem, mármint ittam csókolóztunk aztán már második alkalommal lefeküdtem vele ami egyébként borzalmas volt az autójában és nagyon fájt is véreztem stb. Szóval többet látni se akartam. Rá 1 hétre a volt barátom keresett hogy átgondolta és fontosabb vagyok neki mint Budapesten tanulás így itt maradna csak legyünk újra egy pár. Összejöttem vele de kínozz a lelkiismeret furdalás hogy olyan mintha megcsaltam volna de másrészről nem voltunk együtt tehát mégsem vagyok felelős,nem az ő tulajdona. Sajnos ezen már nem tudok változtatni hogy nem vele lesz az első hogy ilyen hülyeséget csináltam. Nyugtassatok meg hogy ez nem volt megcsalás,nem akartam,szégyenlem is de ez van titok marad örökre de ki kellett írnom magamból.

Ne bántsatok, köszönöm



2021. aug. 26. 14:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
98%
Ha nem voltatok együtt,nem megcsalás. Nyilván bánod,hogy egy ilyen fiúra "pazaroltad" az első alkalmat, de sajnos ezen már nem lehet változtatni..
2021. aug. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
72%
Én a helyedben biztosan elmondanám a barátodnak. Ha ő képes volt ekkora áldozatot hozni érted, ahhoz képest egy megcsalást bevallani semmiség. Azzal is hazudsz, ha nem mondod el. Majd ő mérlegel, hogy ezek után veled akar-e maradni.
2021. aug. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
46%

Az volna a legtisztességesebb, ha elmondanád neki ezt. Hagyd mérlegelni, ne döntsd el helyette.

Ő átgondolta, szeret, ottmarad veled. Akkor add meg az esélyt neki arra, hogy nem hazudsz neki, hiszen ha szóba kerül milyen volt az első szex köztetek, vagy a szüzesség téma felmerül akkor automatikusan hazudnod kell neki.

2021. aug. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Titkolni akarom félek elhagyna
2021. aug. 26. 14:30
 5/22 anonim ***** válasza:
23%
Nem. És kussolj róla!
2021. aug. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
76%
Tehát hagyod, hogy elcsessze miattad a jövőjét, közben neked annyit jelet csak, hogy 5 perccel szakítás után már más f_szon pörögtél. Remélem leköpöd magad, ha a tükörbe nézel.
2021. aug. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
86%
6.-al egyetértek teljesen.
2021. aug. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
21%

Sok itt a gyökér...


SZAKÍTOTTAK. A gyengébbek kedvéért: 2 IDEGEN ember voltak, és nem egy pár.


Kérdező, ne foglalkozz a sok barommal, kussolj, és legyetek boldogok!

2021. aug. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
42%
Szakítás alatt (közben) megcsalás. Szakítás után nem megcsalás.
2021. aug. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
71%
Bár egyik esetben sem akarnám folytatni azzal a nővel, aki egyből mással dugott. #9-es voltam.
2021. aug. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!